Víte jak mluvit a jaká je síla slov?

Jedním ze zásadních prvků při budování vašeho MLM, je síla slov a umění mluvit. Síla slov se vždy projeví, když budete mluvit s lidmi o vaší obchodní příležitosti MLM. Pro mnoho lidí je MLM něčím novým, s čím se ještě nesetkali a čemu nerozumějí. Pokud víte jak mluvit s těmito lidmi o vašem MLM, tak roste šance na to, že budou s vámi chtít spolupracovat. Jak síla slov funguje v praxi?

Víte jak mluvit a jaká je síla slov?

Při sdílení vaší obchodní příležitosti je třeba mluvit laicky. Pokud mluvíte s lidmi o tom, že jim MLM může přinést 100 000 měsíčně, je skoro jisté, že s vámi nebudou chtít spolupracovat. Důvodem je, že si budou myslet, že je tato částka nereálná a snažíte se na ně udělat podvod. Zde se může projevit síla slov a když víte jak mluvit roste vaše šance na úspěch v MLM.

Začněte malou částkou a dejte lidem vědět, že jim můžete pomoci. MLM jim může pomoci přivydělat 5 000 měsíčně, MLM může pomoci splácet část hypotéky nebo polovinu nájmu. Tímto získáte představu, co lidé potřebují. Většina pracujících hledá pomoc při placení svých účtů. MLM může také pomoci lidem, se zbavit jejich současného zaměstnání. Síla slov může ovlivnit naprosto všechno.

Staňte se mistrem svých slov a získáte možnost vytvořit organizaci, tak velkou, že se vám o ní ani nesnilo. Chcete-li aby vaše síla slov rostla, je potřeba neustále cvičit své řemeslo. Když mluvíte s lidmi, pamatujte, že méně je někdy více. Ze začátku je síla slov založená pouze na cizích příbězích a zkušenostech, ale časem se dostanete k vytvoření příběhu vlastního.

Ještě jeden příklad jak mluvit a jak lze využít síla slov. Napíši zde dvě věty se stejným obsahem, ale za použití jiných slov.

Budete lidem prodávat výrobky.

Lidé budou od vás kupovat výrobky.

Nevidíte v těchto dvou větách rozdíl? Kontaktujte mně a můžeme se o tom pobavit.

Do komentářů napište své zkušenosti, jak tento problém vidíte vy.

Pokud jste v článku našli užitečné informace, tak jej sdílejte a přepošlete svým známým.

Bookmark the permalink.