Co mají společného multi level marketing a meditace?

Co mají společného multi level marketing a meditace?Multi level marketing je obor podnikání. Meditace je činnost, které se oddávají duchovní. Multi level marketing a meditace jsou jako dva naprosto rozdílné světy, které vyhledávají naprosto rozdílné typy lidí. Jedni hledají klid druzí vzrušení z nových věcí. Zde jsem uvedl velmi běžné pohledy na multi level marketing a meditaci. Co mohou mít teda společného multi level marketing a meditace?

Co mají společného multi level marketing a meditace?

Meditace slouží, ke zklidnění mysli a těla. Pokud se vám podaří zklidnit svou mysl, přijdou k vám naprosto nečekané myšlenky. Řešíte problém, který se vám zdá velmi složitý a nevíte jak dál? Ovládá vás frustrace, jste plni strachu nebo jste ve stresu? Meditace může být velmi dobrý pomocník.

Aby se v čase meditace objevovaly, pro vás, velmi prospěšné myšlenky je třeba trénovat. Meditace je jako každá jiná činnost, kterou provádíte ve svém životě. Pokud ji děláte poprvé, máte možná trochu strach a výsledek není příliš valný, ale pokud vydržíte a budete tuto činnost opakovat, výsledky se brzy dostaví. Neexistuje žádný univerzální návod, jak meditaci provádět. Popíši vám, jak medituji já.

Základem pro meditaci je samota a naprostý klid. Věnuji se nějaký čas problému, který chci řešit. Pokud je to nutné, tak si napíší několik poznámek, které s daným problémem souvisejí. Potom se pohodlně posadím, zavřu oči a zhluboka dýchám. Nádech nosem a výdech ústy. Soustředím se jen na svůj dech. Myšlenky, které se honí hlavou, se nesnažím nijak ovládat, nechám je jen tak plynout. Po chvíli se dostavuje uvolnění, které velmi podporuje tvůrčí činnost. V tomto stavu setrvám několik minut. Po tom co skončím, se dál věnuji činnosti, s kterou jsem chtěl pomocí meditace pomoci. Většinou se objeví nové nápady a nové myšlenky, které mně v mé činnosti posunou dále.

Není nijak omezeno, jak má být meditace dlouhá, jak má vypadat nebo kolikrát se má provádět. U meditace záleží vše jen na vás. Vyzkoušejte, co vám vyhovuje nejvíce. Mějte trpělivost.

Pravidelné praktikování meditace vám pomůže zvýšit schopnost se soustředit. Multi level marketing a meditace se dají spojit, při psaní článků, při přípravě na telefonáty, na schůzky, při jakékoliv činnosti, která vyžaduje vaši soustředěnou mysl. Výborným pomocníkem je meditace při odbourání stresu.

Váš multi level marketing se může pomocí meditace dostat na další vyšší úroveň. Je lepší provádět telefonát s pocitem vyrovnanosti a klidu, než s obavami, z odmítnutí.

Příspěvek můžete sdílet

Bookmark the permalink.