Osobní rozvoj, cesta ke zvýšení důvěryhodnosti v MLM

Osobní rozvoj, cesta ke zvýšení důvěryhodnosti v MLMOsobní rozvoj je nedílnou součástí MLM. Spousta lidí si osobní rozvoj představuje jen jako semináře a knížky, ale vždycky tomu, tak být nemusí. Chtěl bych v tomto článku ukázat, jak osobní rozvoj využít v praxi mimo semináře. Zde jsou čtyři kroky, jak aplikovat osobní rozvoj pro zvýšení důvěryhodnosti v MLM.

Schůzka je domluvená a blíží se její termín. Co by jsme, měli udělat aby proběhla úspěšně?

Osobní rozvoj, cesta ke zvýšení důvěryhodnosti v MLM

Znalost produktů – Ať již nabízíte obchodní příležitost MLM nebo se jedná o prodejní schůzku měli by jste znát  dokonale své produkty. Ze začátku to může být problém. Nemáte všechny produkty osobně vyzkoušené? Navštivte výrobkové školení, které firmy v MLM nabízejí. Pokud si někdo výrobek objedná, před jeho předáním si jej prohlédněte, ošahejte si jej. Nestyďte se stávajících zákazníků zeptat na zkušenosti. U každého výrobku se zastavte a zkuste popřemýšlet proč, by jej chtěl někdo koupit, jaký řeší problém, jaké jsou jeho výhody.

Zvyšovaní znalostí o výrobcích, které v MLM nabízím, je osobní rozvoj.

Připravenost – Pamatujte na všechno a vše důkladně promyslete. Při domlouvání schůzky se zeptejte na vše co by mohlo být důležité. Jak se dostat na dané místo? Jedete autem, dá se zde parkovat? Máte všechno, a jak daleko ponesete své věci z auta? Není nic trapnějšího když chcete vypsat objednávku a zjistíte, že nemáte propisku a musíte požádat o její zapůjčení.

Každou další schůzkou a dalším rozhovorem roste připravenost, tím je aplikován osobní rozvoj v MLM.

Vzhled – každý nevypadá jako model nebo modelka, s tím se nic dělat nedá. Také většinou v začátcích svého podnikání nemůžete na schůzku dojet sportovním autem, a tím ohromit. Je, ale spousta jiných věcí, které se ovlivnit dají. Upravte účes, obličej, ruce a nehty. Důležité jsou správně zvolené doplňky, šperky a hodinky. Oblečení by mělo být také vybráno co nejpečlivěji. Nemusíte mít na sobě oblek s kravatou. Pokud jste jej nikdy nenosily a cítíte se nepohodlně, tak to lidé poznají. Na druhou stranu rifle, které zažily víkendovou jízdu po různých podnicích a diskotékách, nasáklé kouřem nejsou ideální.

Postupem času dochází k vytříbení a vychytání všech detailů, tím je opět aplikován osobní rozvoj v MLM.

Vystupování – vaše vystupování by mělo být sebejisté, ale ne arogantní. Nabízíte něco co lidé, kterým to nabízíte, potřebují, tak proč se stresovat. Jistota se dá docílit úspěšným zvládnutím předchozích kroků. Znáte své produkty, je jen málo dotazů, které vás mohou zaskočit, a zatím o nich nevíte. Jste připravení, zvládli jste nástrahy cesty a vše je v naprostém pořádku. Pro svůj vzhled jste udělali také maximum. Názor na to, jak vypadáte je jen ve vaší hlavě. Když si budete opakovat, že vypadáte dobře, tak je to lepší než si říkat, že vypadáte úplně hrozně.

Aplikujte tyto čtyři kroky a vaše šance na úspěch v MLM se zvýší. Pokud je budete aplikovat často, poroste vaše zkušenost a jednotlivé kroky bude stále jednodušší používat. Znalosti nasbírané z různých zdrojů je potřeba aplikovat v praxi, jinak osobní rozvoj neplní účel.

Osobní rozvoj má posouvat vpřed.

Osobní rozvoj, cesta ke zvýšení důvěryhodnosti v MLM

Jestliže vás článek zaujal, sdílejte jej prostřednictvím sociálních sítí.

Pošlete jej svým známým.

Napište do komentářů svůj názor.

Zaregistrujte se pro získávání novinek z těchto stránek.

 

Bookmark the permalink.
Dagmar Kadlec napsal:

Všechny čtyři body v článku jsou velmi pravdivé a důležité. Neměl by být jeden vyvýšen nad ostatní. V případě nás žen je to někdy náš vzhled, který je tak vyumělkovaný a dokonalý, že klientky uvádíme do rozpaků. Všeho s mírou a přirozenost je to co prodává.