Začínáte s mlm? Připravte se na vlnu negativity!

Začínáte s mlm? Připravte se na vlnu negativity!Proč, takový nadpis, když všichni mluví o tom, jak jsou lidé v mlm pozitivní a nadšení? Protože většina lidí není nadšená a pozitivní, ale jsou hodně negativní. Mezi těmito lidmi musíte najít ty správné, kteří jsou buď pozitivní, nebo chtějí něco ve svém životě změnit a stát se pozitivně smýšlejícími.

Každý člověk má své problémy

Lidé rádi a nejčastěji mluví o svých problémech. Vypadá to, že nejdůležitější věcí na světě, pro většinu lidí, jsou jejich problémy. Drtivá většina lidí smýšlí negativně. Lidé nejsou negativní od narození, k tomuto životnímu postoji je vede celkové nastavení společnosti. Pokud chcete v mlm uspět, tak se musíte naučit s touto negativitou pracovat.

Jak budete mluvit, se stále větším počtem lidí, zjistíte, že vaše problémy nejsou zase tak hrozné. Také zjistíte, že znáte řešení na většinu těchto problémů, aspoň teoreticky. Lidé jsou si hodně podobní, a proto i jejich problémy jsou hodně podobné. Naučte se správně reagovat na problémy těchto lidí, které vám poodhalí. Jenom správná reakce dokáže tyto lidi přesvědčit, že vám na nich záleží a budou ochotní s vámi pracovat nebo jenom využít vašich služeb a výrobků.

Jste pomocník a řešitel problémů?

Určitě jste přečetli hodně knih o pozitivním myšlení. V těchto knihách se rozebírají snad všechny problémy. Takže znáte hodně odpovědí, které byly demonstrované na praktických příkladech. Jenom čekáte na chvíli, kdy budete moci tyto znalosti použít v praxi a někoho jimi ohromit?

Když si lidé začnou stěžovat, tak hledáte řešení na jejich problém? Také jim ho ihned předložíte? Přemýšleli jste, jak můžete v jejich očích vypadat?

Oni řeší, často několik let, nějaký problém. Vy jim po jedné větě, bez rozmýšlení vypálíte jeho řešení? Jak se budou cítit? Není to příliš arogantní si myslet, že můžete vyřešit jejich problém v takovém čase?

O rady a poučování nikdo nestojí

Lidé jsou často paralyzovaní svými problémy. Jsou zavření v jakési krabičce, ze které není úniku. Stále vidí stejné lidi a potkávají stejné situace. Nikdo je neposlouchá, nikdo jim nevěnuje pozornost. Vy jste někdo, kdo vstoupil do jejich prostoru, a mají možnost se vám vypovídat.

Přijměte úlohu člověka, který je schopen naslouchat

Dopřejte lidem porozumění a vyslechněte jejich problémy. Samozřejmě nemůžete sedět a poslouchat do nekonečna, přece jenom jste se s nimi sešli z důvodu, který je důležitý pro vás, ale věnujte jim trochu času. Možná jim můžete, opatrně nabídnou nějakou knihu, nějaké CD, které by mohlo pomoci s jejich problémem. V žádném případě nedělejte, že jejich problému rozumíte a můžete jej od stolu vyřešit.

Jděte do hloubky a pomocí otázek je zkuste směrovat, možná si najdou odpověď sami. Vy získáte potřebné vodítko, pro vaši prezentaci.

Lidé často znají řešení svých problémů, ale mají strach podniknout kroky, které jsou potřeba ke zdárnému vyřešení problému. Proto raději hledají útěchu a pochopení. Buďte připravení jim toto pochopení nabídnout. Možná právě vaše pochopení je přesvědčí, že je čas svůj problém řešit.

Ještě větší výhrou pro vás bude, když jej budou řešit s vámi a vaší obchodní příležitostí. Nyní jim, už kromě pochopení můžete také nabídnout podporu a sílu, k jejich proměně.

S vírou ve váš úspěch Petr Novák.

Začínáte s mlm? Připravte se na vlnu negativity!Chcete se stát součástí úspěšného týmu?

Jestliže vás článek zaujal, sdílejte jej prostřednictvím sociálních sítí.

Podělte se ze svým názorem v komentářích.

Vezměte si ode mě dárek, který jsem pro vás připravil.   

 
Bookmark the permalink.