Za 5 let budete litovat, že jste udělali těchto 9 rozhodnutí

rozhodnuti_litovatKaždý den uděláme mnoho rozhodnutí, která vytvářejí náš následující den. Dnešek pokládá základy naší budoucnosti. Podle toho jaká rozhodnutí děláme, tak náš život směřujeme. Některá rozhodnutí náš život posouvají vpřed, směrem k velikosti a velkoleposti. Jsou rozhodnutí, která náš život srážejí a posunují k negativině, neúspěchu, zklamání, marnosti, rezignovanosti. Nedělejte tu chybu, že se budete držet rozhodnutí, která váš život srážejí. Podívejte se jaká rozhodnutí to jsou, ať jich za 5 let nemusíte litovat.

Za 5 let budete litovat, že jste udělali těchto 9 rozhodnutí

1. Vyhnuli  jste se novým věcem a růstu?

Vaše srdce velí jít dál a změnit svou současnou situaci, ale rozum se vytrvale brání a hledá stále nové a nové důvody proč, zůstat stát na místě. Je lepší zůstat stát na místě a o nic se nepokusit, nenaučit se ničemu novému.

Bežte vpřed, učte se nové věci, vyhledávejte nové situace. Naučte se jen, co můžete. Nikdy nevíte, co budete potřebovat v budoucnu. Každá schopnost, kterou rozvíjíte udělá váš život větším.

2. Vzdali jste se, když se nedaří?

Život staví do cesty překážky a někdy jsou velmi těžké. Skoro nikdy nic nejde hladce. Udělat další krok může být velmi náročné. přichází chvíle kdy se oddělují úspěšní od neúspěšných. Zůstat ležet znamená prohrát.

Můžete se vzdát kdykoliv, tak proč zrovna teď, proč ne až zítra? Dnes udělejte ještě jeden krok, jeden pokus. Zítra bude další den a můžete se vzdát tam, ale ne teď. Běžte dál, bude to těžké, ale bude to taky skvělé. Nevzdávejte se teď.

3. Očekáváte, že vám život něco dluží?

Přece tolik moc pracujete, tak se snažíte a stále nevidíte žádné výsledky. Už by měla přijít ta odměna, kterou si přece zasloužíte. Už by měli všichni vědět, že jste dobří. Už by vám měl život vrátit vše, co vám dluží.

Život, ani nikdo jiný vám nic nedluží. Jenom sami sebe týráte. Všem odpusťte „jejich křivdy“ vůči vám. Nechte zacelit všechny staré rány a jděte dál. Život vám dá svou odměnu v pravou chvíli. Možná to bude ve velmi nečekané chvíli a odměna vás překvapí.

4. Nosíte masku, abyste zapůsobili na jiné?

Skrýváte své pravé já, jenom abyste se někomu zalíbili? Někdy je to soused, někdy úplně cizí člověk na ulici, někdy váš šéf. Pro koho toto divadlo hrajete? Když se podíváte do zrcadla dokážete uvidět sami sebe, nebo vidíte jenom někoho kdo nezapadá do představy dokonalosti, někomu úplně cizímu?

Odhoďtě všechny své masky. Buďte sami sebou. Nikdy se nemůžete zavděčit všem. Vždy vás bude někdo kritizovat. To, ale nemá vůbec nic společného s vámi. Někomu se nelíbí, že smějete příliš nahlas, někomu se zase nelíbí, že se směje příliš málo. Smějte se, jak to máte rádi!

5. Držíte se v přítomnosti negativních lidí?

Valí se na vás negativita a vy si necháte od druhých touto negativitou zamořit život? Jsou ve vašem okolí lidé, kteří vám vysávají energii? Necháte do své mysli vstoupit negativní myšlenky a dovolíte jim, aby převládli nad těmi pozitivními? Váš život pomalu směřuje k pomalé zkáze a negativita se někde projeví.

Vyhněte se všem negativním myšlenkám a lidem. Straňte se jich, jak jen je to možné. Načerpejte novou sílu a pozitivní energii. Nechte převládnout pozitivní myšlenky. Nechte ty negativní prostě jenom plynout a ony postupně odejdou. Pocítíte velkou vlnu energie.

6. Jste sobec a egoista?

Jde v první řadě jenom o vás? Vždy máte pravdu, děláte všechno nejlépe, všechno víte? Nebudete nikomu pomáhat, když nikdo nepomáhá vám? Máte sami málo, tak co byste se dělili s jinými? Děláte věci jenom pro svůj užitek?

Jeden z nejlepších pocitů je někomu pomoci. Udělat něco pro druhé, dělá náš život lepším. Lidé zapomenou na slova, která jsme jim řekli, ale budou si navždy pamatovat, jak se s námi cítili. Když pro druhé uděláte něco dobrého, tak si to budou pamatovat velmi dlouho, navždy zůstanete v jejich srdci.

7. Stále odkládáte na zítra?

Chcete uskutečnit důležitý rozhovor, ale okolnosti tomu chtějí, že to dnes už nestihnete a uděláte to určitě zítra? Ta věc potřebuje opravit, ale dnes už na to není čas. Na finance bych si měl sednout, ale dnes už to nestihnu. Zítra určitě udělám to, zítra určitě začnu, zítra určitě začnu telefonovat. Zítra je jenom iluze, která se nikdy nestane realitou.

Udělejte to dnes, dnes začněte, dnes mějte odvahu být velcí. Dnešek je ten den, kdy můžete změnit zítřek, zítra už může být pozdě. Jenom dnes se rozhodne jakým směrem se posune váš život. Dnes dokončete velký úkol. Dnes udělejte ze světa lepší místo pro život!

8. Jste nečitelní?

Nevíte sami, co chcete, tak jak to mají vědět lidi ve vašem okolí. Přikyvujete a nemáte svůj vlastní názor, pouze odsouhlasíte to, co řeknou ostatní. Chcete být za každou cenu ti dobří, tak souhlasíte s každým a potvrdíte jeho pravdu.

Už buďte konečně tím, kdo si stojí za svým názorem. Buďte ten, o kom se dá říct, že má charakter. Buďte člověk, kterému záleží na hodnotách. Buďte člověk, se kterým je dobrým lidem dobře, protože zastává jasné pravidla a sám podle nich žije.

9. Necháte si ukrást své sny?

Každý den, je den, kdy se plní sny. Jenom záleží, čí to jsou sny. Rozhodli jste se pomoci splnit sny, svému zaměstnavateli? Rozhodli jste se, že vaše sny nejsou příliš důležité, a proto počkají na zítra? Rozhodli jste se, že sledovat úspěch někoho jiného, je důležitejší, než jít za svým úspěchem?

Nikdy, nikdy si nenechte brát své sny. Vaše sny jsou pouze vaše a nikdo jiný nemá právo rozhodnout, že nejsou tak důležité jako jeho. Vaše sny jsou to nejdůležitější, co máte. Beze snů nemá život žádný směr, žádný smysl, jde pouze jenom o přežívání!

Udělejte správné rozhodnutí, kterého nebudete muset nikdy litovat a vydejte se na cestu za svými sny.

Věřím, ve váš úspěch. Věřím, že si můžete splnit všechny sny. Bůh nikomu nedal sen, aby mu nedal i všechny důležité vlastnosti, jej získat.

Pojďme za svými sny společně, mohu vám pomoci, pokud budete chtít!

Bookmark the permalink.