Z čeho mají lidé největší strach

Z čeho mají lidé největší strachNedávno jsem četl zajímavou anketu. Velmi mně zaujaly její výsledky. Čím se tato anketa zabývala? Několika lidem byla položena jednoduchá otázka. „Z čeho máte největší strach, čeho se obáváte?“. Výsledek byl pro mně překvapivý. Očekával jsem, že se lidé budou nejvíce bát smrti, ale výsledky říkaly něco úplně jiného. Podívejte se jestli náhodou nepatříte k většině, jako já.

Co si o mně budou myslet

Ano, co si o mně budou myslet. To je největší strach většiny lidí. Jejich život určuje více to, co si o nich myslí druzí, než co si myslí oni sami.

Většina lidí nedělá v životě to, co by dělat chtěli, a co by je naplňovalo jenom, protože by si o nich mohli úplně cizí lidi myslet něco špatného.

Překonat tento strach znamená – začít žít život v prosperitě a štěstí.

Jak tento strach překonat

Tento strach ovládal také mně. Nedokázal jsem se jej ještě zbavit úplně. Přesto s ním nyní dokáži aspoň bojovat a dostat jej pod kontrolu dříve, než mně úplně ovládne a paralyzuje. Tento boj začíná každý den nanovo. Je jenom na mém rozhodnutí jestli nechám strach zvítězit nebo jej ovládnu. Každým dnem, kdy dokáži nad svým strachem zvítězit je další den jednodušší vítězit a strach ovládat.

Při každé konfrontaci se strachem přivolám myšlenky, které mně pomohou. Proč, proč vůbec chci tento strach překonat. Proč, je to pro mně, tak moc, důležité.

Pokud najdete své proč, tak máte z velké části vyhráno.

Je třeba si hlídat myšlenky a dělat věci, které vyvolávají strach.

Velmi jednoduchá rada, kterou jste jistě již všichni slyšeli. Její naplnění už může být horší. Je potřeba bojovat. Možná najdete jinou cestu. Já, ale žádnou jinou neznám. 

Podělte se v komentářích pod článkem, jak bojujete se svými strachy. Váš komentář může ostatním pomoci. 

Mohu vám pomoci?

Přečetl jsem mnoho knih a článků, strávil jsem mnoho hodin se svým mentorem jenom, abych svůj strach z toho, co si o mně budou druzí myslet, překonal. 

Pokud budete chtít mohu vám pomoci váš strach překonat. Napište mně.

– Možná jenom samotné napsání mailu vám pomůže strach zmírnit.

– Možná nemáte v okolí nikoho, s kým byste se mohli o svém strachu bavit.

– Možná pohled někoho úplně cizího, bude pro vás více motivující.

můj email: petr@petrnovak.eu

Není nakonec jedno, co si o mně druzí myslí? Lidé, kterým je jedno, co si o nich myslí druzí, jsou pro ostatní přitažliví. Lidé je chtějí následovat.

Pojďme spolu překonat každou překážku a naplnit život štěstím a prosperitou.

S vírou ve váš úspěch Petr Novák. 

Zaujal vás článek, našli jste informace, které vám pomohly? Tak jej prosím sdílejte.

Bookmark the permalink.