Vytrvalost vede k úspěchu

Kdybyste neměli žádnou jinou dobrou vlastnost (nevěřím, že byste žádnou jinou neměli), tak jen vytrvalost sama o sobě stačí k tomu, abyste došli ke svému cíli. Vytrvalost je nástrojem, který používají všichni úspěšní lidé k dosažení svých cílů. Použijte vytrvalost k dosažení svých cílů také vy.

Nikdy to nevzdám!

Prohlášení, které v sobě nese závazek. Závazek, který zabrání ukončit cestu jen jeden krok před cílem, byť to bude bolet sebevíc.

Vyslovením a přijmutím závazku jste se přiblížili k úspěchu mnohem blíž, než si v současné chvíli uvědomujete. Ať je váš cíl jakýkoliv, bez závazku je pouhou fantazií. Jen závazek a prohlášení „nikdy to nevzdám!“ vám nedovolí opustit vámi vytýčenou cestu, která vede za vašimi sny.

Bojíte se přijmout závazek?

Nemusíte se stydět, pokud jste odpověděli „ano“. Mnoho lidí se bojí přijmout závazek. Je to pojistka na strachy, které si sebou většina lidí nosí co kdyby to náhodou nevyšlo. Co si o mně budou myslet.

Uzavřete závazek jen sami se sebou. Nikomu jinému o něm neříkejte.

Napište na kus papíru, co chcete dosáhnout, kým se chcete stát, kam chcete dojít. Připište tento text.

„Já to dokážu, nikdy to nevzdám!“

Tento papír si dejte do peněženky a noste jej stále u sebe. Vždy, když budete něco hledat v peněžence, tak si na váš závazek vzpomenete. Jenom přítomnost tohoto papírku vám umožní posílit vaši víru v úspěch.

Malý kousek papírku s jednoduchou větou posílí vytrvalost a připomene, že jsem měl dost síly k uzavření závazku sám se sebou.

Naprostá většina lidí tento závazek nedokáže uzavřít. Udělejte krok navíc. 

Bude to fungovat?

Nikdo a nikdy vám nezaručí, jak to bude fungovat a kdy to bude fungovat, ale pokud vytrváte, tak to fungovat bude!

Ať jsou vaše překážky jakkoliv veliké, tak věřte, že s vírou a vytrvalostí tyto překážky překonáte. Někdy to bude trvat možná déle, než jste si naplánovali, ale i toto je součástí růstu. Máte velké cíle, tak je potřeba první do velikosti cílů vyrůst a to prostě nějakou chvíli trvá. Vy to víte, a proto jste přijali závazek.

Nikdy to nevzdám, vytrvám a udělám vše co je třeba!

Spojte se, se mnou. Mohu vám pomoci začít.

Jestliže vás článek zaujal, sdílejte jej prostřednictvím sociálních sítí.

Podělte se ze svým názorem v komentářích.

 Vezměte si ode mě dárek, který jsem pro vás připravil.

Bookmark the permalink.