Vypořádejte se s přehledem s otázkami a připomínkami

Při telefonickém kontaktování budou lidé mít připomínky a budou pokládat otázky, tak se na ně připravte. Popíšu jenom několik základních, které se stále opakují. Na ostatní otázky si najdete své odpovědi častým opakováním a každodenním tréninkem.

Pokud je na telefonátu něco divného, tak to klidně přiznejte

Tolik let jsme se neviděli a teď se mnou chceš podnikat?

Ano, je to divné, ale projíždím všechny kontakty, které jsem za život nashromáždil, a které jsem našel. Je to dobrá příležitost, tak to nechci hned pouštět mezi úplně cizí lidi.

Není to náhodou multi level marketing?

Vadilo by kdyby to byl multi level marketing?

Ano. Tady záleží na přesvědčivosti, ale asi se nemáte dále o čem bavit. Zeptejte se na rodinu, popřejte hodně štěstí a ukončete hovor. Zamezíte ztrátě času, která by následovala potom, co budete nuceni vyslechnout, jak to vše nefunguje a jak jeden známý známého neuspěl (neuspěl, protože nepracoval).

Ne. 

OK, super, tak se můžeme na hodinku sejít a vše probrat.

Pokud někdo nemá zájem a nikoho nezná, tak mu zkuste napovědět. Znáte jej ze střední školy. Zkuste se zeptat jestli by náhodou našel kontakt na někoho ze střední, když tak mu připomeňte nějaká jména.

O co de?

Chvíle kdy přijde tato otázka, nejde už dále odkládat. Pokud na ni nemáte pohotovou odpověď, tak je po všem a končíte. Pokud ji máte, tak máte téměř jistě člověka na plán. Našli jste, co jste hledali.

Tuto odpověď si zkonzultujte se svou vzestupnou linií, ať přesně pasuje na vaši společnost. Napíši jenom několik obecných odpovědí. 

Po telefonu to neumím úplně přesně vysvětlit, abych se do toho nezamotal. Potřeboval bych, abychom se na hodinku sešli a vše ti vysvětlím.

Znáš franchising?

Ne.

Nevadí, tak se na hodinku sejdeme a vše ti vysvětlím, po telefonu bychom se do toho mohli zamotat.

Znáš franchising?

Ano.

OK super, tak víš, že se o tom po telefonu nedá moc dobře bavit, tak bychom se mohli na hodinku sejít a vše ti vysvětlím.

Budete čelit mnoha připomínkám a mnoha dotazům, ale postupem času zjistíte, že jsou si všechny velmi podobné. Toto můžete zjistit jenom častým opakováním a tréninkem.

Ze začátku to bude možná těžké, ale když vytrváte, tak se vám vše vrátí v pozitivních výsledcích.

Prostě jen zvedněte telefon, vytočte číslo a nechte všemu volný průběh.

Když budete chtít, tak to dokážete! Máte na to!

Napište do komentářů jaké zajímavé připomínce nebo dotazu jste čelili.

Spojte se, se mnou. Mohu vám pomoci začít.

Jestliže vás článek zaujal, sdílejte jej prostřednictvím sociálních sítí.

Podělte se ze svým názorem v komentářích.

 Vezměte si ode mě dárek, který jsem pro vás připravil.

Bookmark the permalink.