Dvě zásadní věci potřebné k úspěchu: sen a víra

2 zásadní věci potřebné k úspěchu: sen a víraDnes a denně se velké množství lidí vydává na cestu za úspěchem. Úspěch může pro každého znamenat něco úplně jiného. Co jednoho dokáže namotivovat, druhého nechává naprosto chladným. Přesto mají všichni tito lidé jednu společnou věc. Jedni uspějí a druzí neuspějí. Co tyto dvě skupiny od sebe odlišuje? Jde najít společný jmenovatel úspěchu a neúspěchu?

Ať začínáte s jakoukoliv činností, tak potřebujete mít dvě základní věci. Nezáleží na tom, jestli se chcete naučit novou dovednost, naučit se novému sportu, vybudovat vlastní firmu, nebo cokoliv jiného, co vás dokáže nadchnout. Zásadní jsou jenom dvě věci. Jenom dvě věci dělají rozdíl mezi úspěchem a neúspěchem. Je to taková tenká čára oddělující vítěze od poražených.

Poznejte tyto dvě zásadní věci a zařaďte se mezi vítěze.

1. Sen

Všechny velké věci, které dnes známe a obdivujeme, byly na začátku jenom snem v něčí hlavě.

Beze snů by nebylo pokroku. Sny posunují celé lidstvo směrem kupředu. Jenom člověk, který má sny a míří za nimi, dokáže být na světě skutečně šťastný.

Sny jsou hnací silou, která dokáže líného člověka změnit na člověka plného energie, který jde stále vpřed. Každý den jeden krok, směrem ke svým snům. Když máte sen, tak nejsou dobré a špatné dny. Jsou jenom dny, kdy můžete jít za svým snem. Každým dnem, kdy jste zapálení pro svůj sen, je váš sen reálnější a skutečnější.

Proč, se denně lidé rozhodují pouštět do naprosto šílených věcí, které se všem ostatním zdají jako zbytečné? Protože tito lidé mají sny! Když máte sen, tak nezáleží na tom, co si o něm myslí vaše okolí. Záleží jenom na tom, jak moc jej chcete získat, jak moc je váš sen, pro vás důležitý.

Milujte své sny a nenechejte si je nikým vzít. Protože vám nebyl dán sen, který byste nemohli získat.

K získání svého snu potřebujte udělat věci, z kterých budete mít strach. Potřebujete získat druhou zásadní věc, pro úspěch. Tato věc vám umožní dělat věci, ze kterých máte strach, a strach časem zmizí.

2. Víra

Můžete mít sny, ale jenom víra v to, že se mohou opravdu stát skutečností, vás dokáže rozpohybovat a udržet v trvalé akci.

Lidé si často pletou logiku s vírou!

Logika nám říká: Vím, že co chci je správné. Vím, že je to dobré. Přesto to neudělám, protože mám strach. Víra umožní tento strach překonat. 

Víra hory přenáší. Když je váš sen velký, tak po cestě k jeho realizaci mnohokrát upadnete. Pokud věříte, že můžete sen získat, tak dokážete znovu a znovu vstát a jít.

Nezáleží na tom, kolikrát upadnete.

Nezáleží na tom, jak bude těžké znovu vstát.

Nezáleží na tom, co si o vás budou myslet jiní.

Nezáleží na tom, co budete muset obětovat.

Nezáleží na tom, jak dlouho to bude trvat.

Záleží jenom na tom, že jdete za svým snem!

Každý den kdy se ráno vzbudíte a zjistíte, že dýcháte a můžete vstát, tak můžete také jít za svým snem.

Mějte víru, ta vám dodá odvahu.

Věřím ve váš úspěch

2 zásadní věci potřebné k úspěchu: sen a víraPřihlaste se k emailovému kurzu, který jsem, pro vás připravil.

Mohu vám pomoci. Mám prostředek, který vám pomůže získat sny .

Byl článek přínosný, tak jej sdílejte pomocí sociálních sítí, podělte se v komentářích o své zkušenosti.

Bookmark the permalink.