Utrhněte sladké plody z korun stromů

apple-tree-16769_640Všichni se mnou budou souhlasit, že nejsladší plody se dají nalézt v korunách stromů. Přesto tyto plody málokdy někdo ochutná. Většinou zůstanou bez povšimnutí na stromě. Možná někdo projde kolem a zasní se, jak by bylo příjemné tyto plody ochutnat. Není moc těch, kteří by pro jejich dosažení něco podnikly. Tyto skvělé plody, které každý obdivuje, zůstanou na stromech až do zimy, kdy spadnou. Přitom by někdy stačilo, pro jejich dosažení, tak málo.

Ze země se může zdát jejich dosažení obtížné, ale když začneme konat, tak se přesvědčíme, že dostat se do koruny stromů není zas tak moc obtížné. Proč, se o dosažení těchto plodů pokouší, tak málo lidí?

Náš mozek je nastaven, tak aby nás chránil. Před tím, než začneme s jakoukoliv činností, tak mozek vše vyhodnotí a dá nám patřičnou informaci. Tyto podvědomé informace se nás snaží chránit. Je na našem vědomí, zda dokáže podvědomí přesvědčit a začít s akcí. Je třeba vyhodnotit spoustu dalších informací.

Šplhat po stromě v mém věku, to přece dělají děti.

Co si budou ostatní myslet?

Uměl bych na ten strom vůbec vyšplhat?

Unesou mě větve stromu?

V tuto chvíli se podařilo našemu mozku nás od této činnosti definitivně odradit.

Co s tím, když ze země vypadají sladké plody nedosažitelné? Co zkusit vyšplhat jenom kousek, do středu koruny? Odtud jsou plody již mnohem blíže. Také už se není potřeba zabývat tím, co si budou myslet druzí, když už stejně šplhám. Větve stromu odtud také vypadají pevněji. Dostal jsem se až sem, tak to zkusím ještě o malý kousek výš. Zažívám takový radostý pocit, jako dítě, které poprvé šplhá po stromě. Je nadšené, že se mu to podařilo. Ten pohled dolů je nádherný.

Jak jen mám říci ostatním ať zahodí své obavy a šplhají také?

Zahoďte, klidně jenom na jeden den, své obavy a začněte šplhat. Udělejte něco, co se vymyká, podvědomě, zažité normálnosti. Pomůžete svému sebevědomí, ale také můžete ovlivnit lidi ve svém okolí. Můžete i jim pomoci zvednout sebevědomí. Můžete jim pomoci šplhat do korun stromů.

První krok bývá nejtěžším. Udělejte jej a můžete sbírat sladké plody z korun stromů. Objevte svou velikost.

Přidejte si mé stránky mezi oblíbené na Facebooku a dostávejte informace, pro váš úspěch jako první.

Přečtěte si ebook, který jsem, pro vás připravil.

Opusťte svou komfortní zónu, připojte se k mému týmu.

Byl článek přínosný, tak jej, prosím, sdílejte pomocí sociálních sítí. Podělte se v komentářích s ostatními o své zkušenosti.

Bookmark the permalink.