Stydí se lidé za to, že dělají síťový marketing?

Stydí se lidé za to, že dělají síťový marketing?Nabízel vám už někdo obchodní příležitost a nechtěl říct o co se jedná? Našli jste na internetu a v inzerátech nabídky, které nabízejí řešení finančních problémů a nejednalo se o půjčky? Stidí se tito lidé za to co dělají? Neprovozují dokonce něco nelegálního a protizákoného? Z pohledu člověka, který se o tento obor podnikání nezajímá, to tak může vypadat, ale ve skutečnosti je to jinak.

Stydí se lidé za to, že dělají síťový marketing?

Síťový marketing je obor, který se zabývá prací s lidmi. Hlavní náplní není prodej velkého množství zboží jednotlivcem, to nechme raději prodačkám a prodavačům v obchodech a stáncích. Hlavním účelem síťového marketingu je vyřešit časové a finanční problémy, dosáhnout finanční a časové nezávisloti. Toto se může podařit jen lidem, kteří jsou ochotní spolupracovat s jinými lidmi. Týmová práce je nezbytnou podmínkou k úspěchu v síťovém marketingu. Nejde tedy o skrývání, ale o výběr spolupracovníků.

Každý networker si, proto vybírá za své spolupacovníky jen lidi, kteří s ním chtějí spolupracovat jako s člověkem, kterému věří. Chce aby věřili jeho povaze, vlastnostem, schopnostem a někomu kdo splní své sliby o jejich finanční nezávislosti. Musí od začátku vznikat pocit vzájemné důvěry, v možnost dosáhnout vytčených cílů.

Vytváří si pomyslné síto, kterým projdou jen lidé s vhodnými vlastnostmi pro podnikání. To jsou lidé, kteří hledají způsoby, jak zlepšit svůj život. Chtějí změnit svou současnou situaci a začít pracovat se svou firmou pro sebe. V žádném případě to nejsou lidé s myšlením zaměstnanců. V žádném oboru podnikání nestačí odsedět osm hodin pracovní doby na místě, k tomu určeném a poté jít s předem určenou mzdou domů.

Žádný networker nechce, aby s ním lidé spolupracovali jen, protože je součástí mezinárodní firmy jako Avon, Amway nebo kterékoliv jiné společnosti se síťovou strukturou marketingu. Pokud se chce někdo připojit jen pokud jde o určitou firmu, a nezajímá ho ani systém, který je mu nabízen, jedná se pravděpodobně o zaměstnace. To značí jediné, dřív nebo později pravděpodobně skončí.

Zde se může nabídnout pohled na skrývání z druhé strany. Skrývá se někdo v síťovém marketingu za svou společnost? Nemá takové schopnosti, aby se mohl prezentovat jako jednotlivec svou osobní značkou? Nevěří snad, že je osobou, se kterou by chtěl někdo pracovat, kdyby za sebou neměl silnou společnost, která vyřeší všechny problémy za něj?

Název mé firmy je Petr Novák dělám síťový merketing a nestidím se za to.

Stydí se lidé za to, že dělají síťový marketing?

Jestliže vás článek zaujal, sdílejte jej prostřednictvím sociálních sítí.

Pošlete jej svým známým.

Napište do komentářů svůj názor.

Zaregistrujte se pro získávání novinek z těchto stránek.

Bookmark the permalink.