Jak se přiblížit snům, 5 úspěšných tipů

Máte sny a toužíte po jejich splnění, ale sny se vám jaksi nechtějí přiblížit? Stále vás něco brzdí a odrazuje vás od práce na vašich snech? Jsou věci, které jsou v danou chvíli mnohem důležitější, než plnění snů? Možná na svých snech, již usilovně pracujete, ale stále nemáte valné výsledky. Pojďte se podívat na 5 kroků, které vám pomohou vaše sny přiblížit.

1. Nastavte si dosažitelné cíle

Kvůli dosažení snů, není potřeba ihned radikálně měnit život od základů. Na snech lze pracovat po malých kouscích. Rozdělte si svou vizi na několik malých kousků a začněte pracovat na těchto malých kouscích.

– Sen: chci snížit svou váhu – malý krok: zařadím denně do jídelníčku jedno zdravé jídlo

– Sen: chci napsat knihu – malý krok: budu denně psát 15 minut

– Sen: chci se naučit cizí jazyk – malý krok: denně budu 15 minut poslouchat vzdělávací audio

Chůze po malých krocích vám dá pocit postupu. Pocit, že dosahujete svých stanovených met. Je to mnohem lepší, než nastavit vysoké cíle a stále se trápit, že se vám nepodařilo jich dosáhnout.

2. Omezte závazky

Nedělejte věci, které nemusíte. Zaměřte se pouze na věci, které jsou důležité, nebo které musíte opravdu udělat. Ostatní činnosti nedělejte vůbec, nebo je zadejte někomu jinému. Poproste o pomoc třeba rodinu.

Nezačínejte nové činnosti a nové projekty, které by vám ubíraly čas a rozostřovali soustředění.

Ke splnění snů nepotřebujete vždycky hodně času. Pracujte na svých snech, i když máte třeba jenom 15 minut čas. I po malých časových pásmech zvládnete udělat velké množství práce.

3. Překonejte odkládání

Toto je jedna z největších překážek, která brání lidem dosahovat snů. Pokud se podaří odkládání překonat, tak se vaše sny stanou velmi brzy skutečností.

Naskytla se vám jenom malá chvilinka, jenom 5 minut? Využijte tuto chvilinku k práci na vašich snech. Udělejte to jednou. Velmi se vám zvýší sebevědomí a budete sami se sebou spokojení. Bude se vám chtít do práce i podruhé. Už jenom pro ten pocit, že jste se dokázali přemoci.

Pokaždé, když se zvednete z křesla, tak jsou vaše sny blíž a blíž.

4. Dejte si do pořádku finance

Možná si myslíte, že to s vašimi sny nesouvisí. Vy máte sny, které nejsou materiální a jsou prospěšné druhým. Pravda, ale je, že všechny naše činnosti jsou ovlivňované finanční pohodou. Pokud trávíte většinu času sháněním peněž, tak vám nezbývá čas a hlavně psychická pohoda, pro dosažení snů.

Díky tomuto můžete získat do svého života mnohem více času, než by bylo na první pohled zřejmé.

5. Plánujte dlouhodobě

Podívejte se do svého kalendáře, kde by se dalo najít trochu času. Při tomto dlouhodobém pohledu zjistíte, že máte spousty volného času. Tento čas není utříděn na několik hodin jdoucích po sobě, ale je v celém vašem programu roztroušen na malé úseky.

Využijte tyto malé kousky času, pro splnění svých snů.

Postupně, jak budete uplatňovat jednotlivé kroky, tak vám bude přibývat více volného času, pro plnění snů. Práce na snech se stane zábavou. Budete rádi vyhledávat čas, který byste mohli na splnění snů využít.

Nyní už si naplánujte první malý krok a dejte do jeho uskutečnění.

Jak se přiblížit snům, 5 úspěšných tipůPřihlaste se zdarma k emailovému kurzu, který jsem, pro vás připravil.

Navyšte svůj příjem a získejte více volného času, pro vaše sny.

Byl článek přínosný, tak jej, prosím, sdílejte pomocí sociálních sítí. Podělte se v komentářích z ostatními o své zkušenosti.

Bookmark the permalink.