Proč, snít velké sny a mít cíle?

Každý člověk má sny. Člověk beze snů by nebyl člověkem. Každý člověk má jiný sen. Někdo má stále jeden sen a někdo své sny stále mění. Když se jedná o sny, tak naprostá většina lidí má jednu společnou věc. Nevěří, že by se jim sny mohly splnit. Odmítají si připustit, že by se jim sny mohly splnit vlastním přičiněním. Dál si představují, jaké by to bylo, kdyby bylo to tak a tak. Doufají, že se jednoho dne na ně usměje štěstí a jako zázrakem se vše splní. Patříte také do této skupiny a chcete to změnit?

Někdy to trvá, i dvacet let, než se stane zázrak přes noc.

Aby se vám sny splnily, není potřeba přestat snít velké sny nebo přestat snít úplně. Stačí se jen na sny podívat z jiného úhlu pohledu.

Začněme snům říkat cíle. Dosažení cíle je přece jednodušší než dosažení snu. Když vyběhnou běžci na trať, tak jich většina doběhne až do cíle, ale jen jednomu se plní sen být první.

Každý den je takový závod. Stanovte si své cíle a vyběhněte na trať. Opakujte to, dokud svého cíle nedosáhnete. Následující den po dosažení cíle si své cíle zvyšte. Udělejte si z tohoto počínání zvyk a zjistíte, že jednoho dne se vaše sny splní.

Každý vítěz, každý úspěšný člověk začínali tím, že snili své velké sny a každý den se pomalu propracovávali k jejich splnění. Bez ohledu na to jaké jim stály v cestě překážky, tak každý den plnili své cíle. Nenechali se nikým a ničím odradit od jejich splnění.

Pokud jsou vaše sny opravdu velké, počítejte s tím, že budou také velké překážky, které stojí mezi vámi a vašimi sny. Najdou se lidé, kteří vám budou vaše sny rozmlouvat, nebudou vám vaše sny přát, budou vám závidět. Najdou se i takoví, kteří vám budou chtít vaše sny vzít. Mnohokrát budete o sobě pochybovat, budete se chtít vzdát, budete volat a prosit o pomoc. V těchto chvílích, si uvědomíte své proč.

Proč, to všechno dělám a jakou to má cenu? Pokud bude vaše „proč“ dostatečně silné dokážete překonat jakoukoliv překážku a nepřízeň.

Vzpomeňte si na svůj cíl a zaměřte se na jeho splnění. Je to přece jenom jeden malý krok, který dokážete udělat, a pak další a další. Pokud se váš sen rozdrobí na malé cíle, nevypadá jeho splnění již jako nemožné.

Váš sen je jen váš a nikdo jiný na světě nemá takový sen jako vy. Nikdo vás nemůže připravit o váš sen. Jediný kdo vám může, váš sen vzít jste vy sami. Nikdy nedovolte, aby k tomuto mohlo dojít.

Sníte velké sny? Již máte stanovené cíle? Ne? Tak potom doufejte dál ve výhru v loterii nebo v dědictví po neznámém bohatém strýčkovi.

Přeji vám mnoho dosažených cílů a splněných snů.

Jestliže vás článek zaujal, sdílejte jej prostřednictvím sociálních sítí.

Pošlete jej svým známým.

Napište do komentářů svůj názor.

Zaregistrujte se pro získávání novinek z těchto stránek.

Bookmark the permalink.
Martin napsal:

Souhlasím, že člověk beze snů by nebyl člověkem. Já věřím v podobné motto: „Ty největší sny z nás dělají lepší Já“.

Jaké sny mám? A jaké sny mají ostatní? Tak proto tu je Galerie Snů . Portál, který má inspirovat a pomáhat k dosažení našich snů. Vložte svůj sen do Galerie Snů, najdeme Vám k němu obrázek a ukážeme metodu vizualizace, která Vám pomůže snu dosáhnout.

admin napsal:

Někdy to trvá, i dvacet let, než se stane zázrak přes noc.

Tento citát jsem si zapamatoval, ale nevím kdo je jeho autor. Pokud to někdo víte, tak mně napiště a jeho jméno do článku přidám.

Děkuji