Proč mně „to“ nefunguje?

Položili jste si někdy otázku, proč mně něco nefunguje? Položili jste si tuto otázku někdy v souvislosti s vaším podnikáním nebo jinou, pro vás, důležitou činností? Jak často si tuto otázku opakujete? Díváte se na lidi kolem sebe, čtete články, sledujete videa a všem se daří jenom vám „to“ nefunguje? Tak proč mně „to“ nefunguje?

Děláte něco špatně!

Ano, odpověď je jednoduchá. Děláte něco špatně. Toto je informace, kterou jistě znáte a víte o ní.

Když se budete dlouho v této myšlence hrabat, tak najdete hodně dalších důvodů a problémů, proč něco nejde. O některých věcech jste na začátku, ani nevěděli, ani vám nepřipadali jako problém. S tímto myšlením dojdete do stavu, že budete, tak rozhození, že raději nebudete dělat nic.

Řešení se často nachází na dosah ruky. Stačí jen malý krůček a je po problému. Je potřeba tento krůček udělat, až jej uděláte, tak se teprve zjeví další cesta. Jenom malý posun myšlenek a přesměrování myšlenek vám může, velmi výrazně, pomoci.

Nezaměřujte se na plácání v problému. Zaměřte se na možnosti jeho řešení.

Nahraďte myšlenku „Proč mně „to“ nefunguje?“ jinou myšlenkou.

Co udělat, aby „to“ fungovalo?

Jak „to“ může fungovat?

Věnujte dostatečný čas těmto dvěma myšlenkám. Řešení se nachází v nich. Všechny odpovědi, které vás napadnou, si zapište. Dostanete několik možností, jak daný problém vyřešit. Možná vás napadne jenom jedna možnost.

Udělejte věc, která se vám jeví jako nejlepší. Máte v zásobě ještě několik dalších řešení, tak si nelamte hlavu, jestli bude správné první nebo až páté.

Pokud máte jenom jedno řešení, tak jej vyzkoušejte. Nemá cenu dále otálet. Možná není úplně správné, ale v jeho aplikaci, vás může napadnout další.

Váš problém se nevyřešil, tak celý proces opakujte.

Získali jste nové zkušenosti, nové informace. Když je dokážete zapracovat, tak se objeví další možnosti, které opět aplikujete v praxi.

Pokud budete jenom sedět a litovat se, tak se nikdy nikam nedostanete. Zaměřte se jenom na jeden jediný krok, který je teď třeba udělat a udělejte jej.

V případě multi level marketingu se jedná o řadu několika kroků, které je třeba opakovat. Poraďte se, se svým mentorem jestli kroky, které děláte, děláte správně a stále je opakujte, až vám jednou začnou také fungovat.

S každým dalším pokusem získáváte nové zkušenosti a při dalším pokusu budete jistější, přesvědčivější a lepší.

Věřím, že vám může aplikace tohoto postupu pomoci.

Spojte se, se mnou a přeberte plnou moc nad svým životem.

Jestliže vás článek zaujal, sdílejte jej prostřednictvím sociálních sítí.

Podělte se ze svým názorem v komentářích.

Vezměte si ode mě dárek, který jsem pro vás připravil.

Bookmark the permalink.