Proč lidé nechtějí vidět vaši obchodní příležitost?

Proč lidé nechtějí vidět vaši obchodní příležitost?Vy máte v rukou nástroj, z kterého jste nadšení, ale nikdo jiný ve vašem okolí se o tom nechce s vámi ani bavit. Když už je někdo ochoten se s vámi sejít a poslechnout si vaši nabídku, tak výsledek je hodně žalostný. Nemáte ani spolupracovníka, ani zákazníka. Co s tím? Zkuste se zamyslet nad tím, jak svoji obchodní příležitost nabízíte a komu svoji obchodní příležitost nabízíte.

Proč lidé nechtějí vidět vaši obchodní příležitost?

Jaký používáte postoj, když voláte nebo jinak kontaktujete své potenciální spolupracovníky a zákazníky? Snažíte se podbízet a domluvit schůzku za každou cenu? „Začal jsem prodávat nějaké věci. Nechtěl by ses na to podívat?“ „Potřeboval, bych to ukázat co nejvíc lidem, abych se to naučil.“ Když toto někdo uslyší, tak ihned couvá. Proč? Tuší v tom nějaký háček nebo vidí, že z něj chcete vytáhnout JEHO peníze.

Změňte postoj. Nebuďte někdo, kdo se podbízí a obtěžuje. Buďte ten, kdo nabízí a přináší. Vy teprve začínáte a tak nevíte, jak to bude fungovat, proto nemůžete mít tento postoj? Ve vašem byznyse, ale nejste sami. Vy máte veškerou podporu a znalosti lidí co jsou úspěšní. Víte, že vaše příležitost řeší problémy lidí, které oslovujete.

„Ahoj, rozšiřuji svůj podnik a sháním schopné lidi. Máš zájem?“

Toto je vaše práce a touto větou skončila. Odpověď nemůžete změnit, ani se o to nesnažte! Pokud přece jenom změníte odpověď ne na ano, tak tím jenom ztratíte čas, který budete muset věnovat někomu, kdo stejně řekne ne později.

Komu vaši obchodní příležitost nabízíte? Je opravdu vaše babička a osazenstvo místní krčmy ta pravá skupina lidí, která touží po vaší obchodní příležitosti? Dosáhli jste úspěšnosti z 15 prezentací 1 registrovaný, tak to jste úspěšní. Ovšem tímto způsobem se vaše úspěšnost nebude zvyšovat.

Kvalifikujte lidi pro svůj byznys. Vybírejte si, komu nabídku dáte a komu ne. Ze začátku je to možná těžké pochopit, ale vyhnete se spoustě zklamání v budoucnosti. Lidé, které registrujete, budou chtít tento podnik nadále rozvíjet a nebudou po dvou měsících končit. Hlavně budou samostatní a budou poslouchat, co jim říkáte. Pochopí, že jim chcete pomoct.

Pro vás mají hodnotu jen ti, co hledají a jsou ochotni pracovat. Ti co zkoušejí, nejsou pro vás ti praví, protože půjdou za čas zkoušet zase jinam.

Proč lidé nechtějí vidět vaši obchodní příležitost?

Jestliže vás článek zaujal, sdílejte jej prostřednictvím sociálních sítí.

Pošlete jej svým známým.

Napište do komentářů svůj názor.

Zaregistrujte se pro získávání novinek z těchto stránek.

Bookmark the permalink.
vladislav napsal:

Hledám obchodní příležitost pro trvalé podnikání,

Vladislav