Přijměte svou životní roli

Přijměte svou životní roliKaždý den se na celém světě odehrává bezpočen hereckých scén. Jejich herci jsou jenom obyčejní lidé. Lidé, kteří hrají různé role na různých místech. Pomocí těchto obyčejných lidí, herců, vzniká celá naše společnost. Otázkou zůstává. Kdo je režisér, kdo tahá figurky po šachovnici, která se v tomto případě jmenuje svět? Jsme jen loutky, nebo jsme sami režiséry své hry, svého filmu? Jakou roli hrajete v životě vy?

„Celý svět je scéna a muži, ženy, všichni jsou jen herci.“Shakespeare William

Člověk je jediný tvor na naší planetě, který má vůli. Tato vůle člověku umožňuje žít kde chce a dělat věci, které chce. Přesto tohoto využívá jen velmi malé množství lidí. Vetšina lidí zůstává tam kde jsou a nechávají se únašet proudem, beze snahy něco změnit někam se posunout. Věří, že jejich život řídí osud a vše co přichází, tak má být.

Lidé prožijí svůj život na místech, která se jim nelíbí. Dělají věci, které je většinou nebaví. Stýkají se s lidmi, kteří jim nejsou příliš blízcí svými názory a chováním. Tito lidí jsou pouhými loutkami a jejich životní role jsou blázni, ztěžovači, ublížení. Dělají jenom to, co jim někdo nařídí a to co je podle druhých správné. Jejich život ovlivňuje televize, média, okolí.

Potom je druhá skupina lidí. Tito lidé se rozhodli, že budou věci dělat jinak. Že nebudou jen pasivně sedět a snít, nebo toužit, ale že opravdu něco pro své sny a touhy udělají. Tito lidí si jdou za tím, co je přitahuje. Hledají lidi s podobným zaměřením jako jsou oni sami. Postupně své sny dosahují.

Jak jste na tom vy?

Necháváte se unášet proudem, nebo jste už vykročily ke svým snům?

Kam vás táhne srdce, čím chcete být? Najděte si odpovědi na tyto otázky. Buďte režísérem svoho života. Přijdou chvíle, které budou těžké, přijdou chvíle kdy budete pochybovat, ale vaše sny vás udrží dále na cestě.

Pokud nezačnete řídit svůj život, tak budete navždy jen loutkou, za jejíž provázky tahá někdo jiný. Jednou přijde chvíle, kdy si budete říkat…

Proč, já tehdy neudělal to a to? Jak jen mohu vrátit čas?

Čas letí a na nikoho nečeká. Převezměte zodpovědnost za svůj život a najděte si svou životní roli ještě dnes.

Táhne vás vaše životní role k podnikání? Toužíte rozjet svou vlastní, prosperující firmu? Je pro vás zajímavé podnikat v mlm a pomáhat druhým lidem dosahovat jejich snů? V tom případě mě můžete napsat a můžeme pracovat na své svobodě společně, jako jeden tým.

S vírou ve váš úspěch Petr Novák

Bookmark the permalink.