Opusťte negativitu a přilákejte, do svého života, vlnu prosperity

vlna prosperityJaké myšlenky se vám dostávají, v průběhu dne, do mysli? Co po většinu dne sledujete? O čem mluvíte s lidmi? Jaké situace vás potkávají? Co vidíte v televizi? Co vidíte v novinách? Co slyšíte v rádiu? Většina společnosti je nastavená negativně. Je to z toho důvodu, že lidé raději slyší, že je někdo na tom hůře, něž oni. Je to jednodušší, než zjistit, jak svou situaci zlepšit a být na tom lépe, než nyní.

Opusťte negativitu

1. Vypněte televizi

Vězšina zpráv a pořadů je negativních. Pozitivních programů je velmi málo. Pokud pustíte televizi se záměrem sledovat něco pozitivního, stejně narazíte, alespoň na nějakou negativní informaci. Vypněte televizi, obírá vás o čas a plní vaši mysl odpadem.

2. Vypněte rádio

Rádio je plné zpráv, které jsou negativní. Vyšši poslouchatelnost zajistí trocha bulváru. Bez zpráv o dopravní situaci se také obejdete. Přece jenom zácpa na druhé straně republiky vás nemusí moc zajímat.

3. Nečtěte noviny

Noviny jsou jenom přehledem negativních událostí po celém světe, které nemůžete nijak ovlivnit. Tyto informace ve vás pouze vyvolávají strach a hněv. Reklamy na rychlé a výhodné půjčky vás také nemusejí zajímat.

4. Nesledujte na Facebooku příspěvky druhých lidí

Vypněte si na FB zobrazování všech zpráv od vašich přátel i stránek. Je pěkné popřát někomu k narození miminka, ale mezi tím se od něj objeví 100 negativních zpráv, které jsou vám k neprospěchu. Do sledovaných si přidejte jenom takové stránky a lidi, které jsou vám přínosné. Ušetříte čas.

5. Odpojte se od negativních lidí

Poznáte ve svém okolí lidi, kteří šíří negativitu? Mluví jenom o nehodách, katastrofách, jenom vidí chyby na druhých, pomlouvají? Vyhněte se těmto debatám a když už je musíte poslouchat, přeba v zaměstnání, tak se do nich nezapojujte, ikdyž budete mít velmi silné nutkání, také něco do debaty přidat.

Když se vám podaří odbourat tuto vlnu negativity, tak přilákejte vlnu prosperity.

Přilákejte vlnu prosperity

1. Čtěte knihy o úspěchu a prosperitě

Čtení novin si můžete nahradit čtením knih od úspěšných lidí, kteří se zabývají pokrokem a pomáhají druhým lidem  žít naplněný, šťastný život. Naučte se číst pravidelně. Určitě si najdete autory, kteří budou psát o tématech, které vás zajímají a budou používat jazyk, který s vámi souzní.

2. Posluchejte motivační nahrávky

po celém světě se koná plno přednášek o úspěchu, prospěritě, o štěstí. Z těchto přednášek jsou pořizovány nahrávky a tyto nahrávky si můžete zakoupit. Vždy když nastartujete auto buďte si jisti, že se rovnou spustil přehrávač s nějakou takovou nahrávkou, která může být přínosem, pro váš život. Když už musíte hrát na PC třeba karty, nebo skládat kostičky, tak vždy pusťte CD s motivační nahrávkou.

3. Usmívejte se

Úsměv nic nestojí a můžete se usmívat kdykoliv se rozhodnete. Zkuste se usmívat a přitom se zároveň hněvat, nebo být naštvaný, prostě to nejde. Všimli jste si, že když se usmějete na dítě, tak se na vás také usměje? Úsměv otevírá srdce.

4. Buďte vděční

Děkujte za vše, co vám život přináší. Dnes je skvělý den a svítí slunce, máte střechu nad hlavou, máte co jíst, máte co pít, máte rodinu, přátele, můžete číst tento článek, tak máte mobil, počítač, nebo tablet. Jste na tom lépe, než velká čast světové populace. Buďte za tento stav vděční a věřte, že bude líp.

5. Dej a bude ti dáno

Když se  budete usmívat, tak se budou lidé usmívat na vás. Když věnujete nějakou částku peněz na dobré účely, tak se vám vráti jinou cestou větší částka. když někomu pomůžete a nebudete očekávat protislužbu, tak přijde chvíle, kdy pomože někdo vám. Zákon dej a bude ti dáno funguje naprosto spolehlivě a bez vyjímek. Když dáváte svému okolí negativitu, tak se vám zpět vrací negativita. Dejte pozitivitu a budete dostávat pozitivní odpovědi.

6. Afirmace

Afirmace je pozitivní citát, který chcete aby se stal skutečností. Vytvořete si pro sebe několik takových pozitivních citátů a umístěte je na viditelné místo, na kterém si je denně několikrát připomenete. Přilepte, několik afirmací, na dveře od ledničky. Napište si v koupelně na zrcadlo, něco pozitivního, hned ráno tuto afirmaci uvidíte a můžete podle ní směřovat celý následující den. když si budete tyto afirmace dostatečně dlouho připomínat, tak podle nich začnete jednat a stanou se skutečností.

„Dnes bude skvělý den, usmívej se.“

7. Kontrolujte myšlenky

Hlavou letí spousty myšlenek a ty které převládají, ty určují náš den. Myšlenky určují naše slova. Pokuste se udržet své myšlenky v pozitivním směru. Myslíte na někoho negativně, rychle tyto myšlenky zažeňte a nahraďte je něčím pozitivním, třeba začněte myslet úplně na někoho jiného. Dostává se vám do mysli myšlenka na nějakou negativní situaci, okamžite své myšlenky někam přesměrujte. Myslíte na neúspěch, myslete na úspěch.

Buďte v pohodě, mějte pohodový den. Věřím, že můžete být šťastní a mohou se vám splnit všechny sny.

Byl článek přínosný, tak jej prosím sdílejte se svými přáteli.

Hledáte v současné době navýšení příjmů, mentora a skupinu pozitivních lidí, kteří vás mohou v životě posunout na další úroveň?

 

Bookmark the permalink.