O vašem úspěchu rozhoduje správný POSTOJ

O vašem úspěchu rozhoduje správný POSTOJNa úspěchu v multi level marketingu není nic magického. Velikost úspěchu záleží jenom na množství odvedené práce, čase touto prací stráveném a postoji s jakým jste danou práci odvedli. Mnoho lidí si myslí, že multi level marketing není, pro ně to pravé a oni nejsou ti praví pro multi level marketing. Díky tomuto klamu se vzdají úspěchu a největší příležitosti, kterou v současném světě multi level marketing reprezentuje.

Proč, je to tak těžké?

Multi level marketing dělají většinou lidé, kteří nemají žádné zkušenosti s podnikáním. Většinou nezažili za celý svůj dosavadní život žádný úspěch. Jejich jediným úspěchem může být, že je nepropustili ze zaměstnání. Z tohoto důvodu jsou plní předsudků, které jim brání uspět.

Co si o mně budou myslet?

Neotravuji jenom lidi?

Proč, by to mělo vyjít zrovna mě?

Já, neumím prodávat.

Je to opravdu dobré?

On to nikdo nechce dělat.

Už je toho tady tolik, že je plný trh.

Ty výrobky nejsou úplně super.

Oni jsou na tom líp, jak já a nepotřebují to.

Nikdy jsem nebyl v ničem dobrý, tak proč bych měl být dobrý v tomto?

Možná si najdete další předsudky, které vám brání v úspěchu nebo jenom v provádění činnosti. Vše jsou to předsudky, které nejsou skutečné a potřebné.

Pokud máte podobné myšlenky a nijak vás neomezují, tak není třeba hledat problém. Pokud, ale jsou myšlenky, které vám zabraňují dělat něco, čemu věříte nebo jsou pro vás jinak omezující, tak se jich zbavte!

Jak se lze zbavit omezujících myšlenek

Nepotřebných myšlenek, které vám brání v úspěchu, se lze zbavit jenom dobrým postojem.

Pro úspěch je potřeba udělat práci. Záleží jen na vás, jestli ji uděláte s dobrým postojem nebo se špatným postojem. Pravdou je, že pokud nebudete mít dobrý postoj, tak práci asi vůbec neuděláte a vzdáte se dřív, než dosáhnete úspěchu.

Řada lidí, ani netuší, jak blízko jsou k vysněným cílům. Většině stačí udělat jen jeden krok, ale tento důležitý krok nikdy neudělají.

Jak získat správný postoj

Možná si může někdo myslet, že správný postoj je nějaký dar od boha. Toto není vůbec pravda. I lidé, kteří jsou nyní na vrcholu a obdivujeme je tak si museli svůj postoj vybudovat. Museli si projít řadou porážek a těžkostí, než je mohli jiní následovat a obdivovat pro jejich vlastnosti. Museli se potýkat s nízkým sebevědomím, s nesmělostí i jinými překážkami, ale jejich touha uspět byla natolik silná, že dokázali tyto překážky zdolat.

Správný postoj je v nastavení mysli. Svou mysl můžeme nastavit několika způsoby, které je potřeba kombinovat a stále dokola opakovat. Je potřeba změnit myšlení zaměstnance na myšlení úspěšného podnikatele, které vytváří příležitosti, pro ostatní a tím je velmi přínosný pro okolí i celou společnost.

Četba knih – studiem úspěšných lidí a jejich myšlenek se bude naše myšlení přibližovat jejich. Je třeba stále dokola nasávat vědomosti, které tito lidé nastřádali za celé jejich životy a jsou ochotní se o ně podělit s mnoha jinými lidmi. 

Poslech CD – při každé příležitosti, je potřeba myslet na to jaké myšlenky chci přijímat. Při jízdě autem dbejte na to, aby vždy hrálo CD, které podporuje osobní růst. V dnešní době to není problém, téměř každý mobil umožňuje přehrávání audia a můžete myšlenky úspěšných přijímat nepřetržitě.

Stýkat se s úspěšnými lidmi – vstupem do multi level marketingu získáte možnost spolupracovat s lidmi, kteří již něčeho dosáhli. Tito lidé vědí, že můžete stejného úspěchu dosáhnout také a chtějí vám v tom pomoci. Vyhledávejte jejich společnost, jak je to jen možné.

Akce, praxe –  poslední nejdůležitější krok, který činí rozdíl. Spousta lidí se zasekne na předchozích třech bodech a k tomu nejdůležitějšímu nepřistoupí nebo jej jen tak vyzkoušejí, zjistí, že je pro ně těžký a skončí. Tady je hlavní křižovatka úspěch, neúspěch. Děti se učí chodit, tak že padají a padají a padají, až jednou nespadnou a jdou. Neřeknou si „Teď sem spadl. Nejde to, už to nikdy nebudu zkoušet, protože spadnutí bolí!“.

Jak se zachováte při otázce „Stojí to za to?“  

Chcete utéct a nikdy se nevrátit?

Bude to těžké, bude to bolet, ale vyhrává jen ten, kdo válčí do konce! Zkoušejte to stále dokola, jednou to bolet přestane!

Pokud není vaše odpověď „ANO, stojí to za to!“, tak už nečekejte na další článek, ve kterém se podíváme, komu o našem byznyse řekneme.

Věřím ve váš úspěch!

O vašem úspěchu rozhoduje správný POSTOJSpojte se, se mnou. Mohu vám pomoci začít.

Jestliže vás článek zaujal, sdílejte jej prostřednictvím sociálních sítí.

Podělte se ze svým názorem v komentářích.

 Vezměte si ode mě dárek, který jsem pro vás připravil.

Bookmark the permalink.
Tereza napsal:

Tož, takhle jsem se na to ještě nikdy nepodívala ! Bravůrně zformulované, fakticky 🙂