NO SHOW, každý networker to zná

no showTěm, kdo dělají multi level marketing už nějakou chvíli, není potřeba tento pojem příliš představovat. Jistě vás už „no show“ aspoň jednou potkalo. Jak se v takové situaci zachovat? Jak se cítit? Jak se z „no show“ poučit? Co to „no show“ je?

Co je „no show“

Domluvili jste se s někým na schůzce, rezervovali jste si pro tohoto člověka čas. Museli jste odejít od rodiny nebo odložit jinou důležitou činnost. Tento člověk se na domluvenou schůzku nedostaví. Zajímá vás, co se děje, zda máte čekat nebo jít dělat jinou činnost a tento člověk vám nebere telefon. Toto je „no show“.

O čem to svědčí

Je tento byznys špatný? Není, v žádném případě to nemá s vaším byznysem nic společného. Je to jenom důkaz toho, že daný člověk je naprosto nespolehlivý a pro váš byznys nepoužitelný. Sám se vyřadil ze skvělé příležitosti, která by mu mohla změnit život k lepšímu. Udělal to sám a hned. Takže s ním nemusíte dále ztrácet váš drahocenný čas. Vlastně vám poskytl službu.

Jsem špatný já? Ne, tento člověk nedošel na schůzku, protože ji měl domluvenou s vámi. On nedošel, protože je to jeho životní postoj a chová se tak ke všem a ke všemu. Tito lidé nejsou, pro tento byznys použitelní.

Dát těmto lidem druhou šanci? To záleží jenom na vás a vašem postoji. Pokud znovu přistoupíte na jeho podmínky, tak nikdy nezískáte správný postoj, který je k vybudování tohoto podnikání nezbytný.

Tak mu to trochu stižte. Buď na vaše podmínky přistoupí, nebo jej nechte jít. Nezáleží na tom, že zrovna začínáte a potřebujete každého. Protože, i když začínáte, tak takové lidi opravdu nepotřebujete.

Byli jste domluvení, že dojedete vy k němu nebo do jeho města, kde jste se měli potkat? Navrhněte tedy další místo schůzky u vás doma nebo v blízkosti vašeho bydliště. Proč, byste měli za někým takovým znovu jezdit. Pokud měl opravdu něco neodkladného, tak vaši nabídku akceptuje. I kdyby potom nedošel, tak už vám to nedělá tolik problémů.

Co s časem, který jste si vyhradili

V první řadě zažeňte myšlenky na nějaké nefungování byznysu a různé jiné poraženecké myšlenky.

Tento čas už jste si rezervovali, pro byznys, tak jej byznysu věnujte. Začněte s nějakou činností, která souvisí s budováním vašeho podnikání.

– Nastudujte výrobkové manuály

– Zjistěte si zajímavé informace o vaší společnosti

– Přečtěte si knížku, která podpoří vaše podnikání

– Poslechněte si motivační CD

– Věnujte čas kontaktování

– Napište článek

Jak vám může „no show“ pomoci

Z vyprávění mnoha velmi úspěšných networkerů vím, že se velká část z nich právě po cestě z „no show“ domů rozhodla opravdu vybudovat svůj velký a fungující stroj na peníze. V této chvíli přijali závazek, že se nikdy nevzdají a vybudují velkou síť, která zajistí svobodu jejich rodině.

Udělejte to také. Přijměte závazek, že se nikdy nevzdáte a tento byznys přes všechny překážky vybudujete. Nemusíte, ani čekat na vaše první „no show“.

no show

Spojte se, se mnou. Mohu vám pomoci začít.

Jestliže vás článek zaujal, sdílejte jej prostřednictvím sociálních sítí.

Podělte se ze svým názorem v komentářích.

Vezměte si ode mě dárek, který jsem pro vás připravil.

Bookmark the permalink.
Pepan napsal:

Velice pěkný článek, nejvíc mě zaujala část co s časem. Toto si málo lidí uvědomuje, že je třeba uvolněný čas ihned vyplnit něčím zajímavým, tak jak je popsáno v článku a ne se zabývat něčím co nemá cenu.