Multilevel marketing a jeho nový způsob

Multilevel marketingMultilevel marketing prošel za svou existenci velkým vývojem. V průběhu let se měnil a zdokonaloval. Nyní dospěl úplně do nové fáze, která se nazývá prostě nový způsob.

Základy multilevel marketingu se dají najít již v 19. století. Velký rozvoj ovšem nastal až v USA ve 20. letech 20. století za časů prohibice. Kde jsou odměňováni distributoři za množství prodaného alkoholu. Dále dostávají provize, pokud se jim podaří najít dalšího distributora.

Tento systém využívá mafie dodnes hlavně k šíření kokainu. Jediným výrobcem kokainu jsou země Jižní Ameriky, kde se pěstuje koka. Odtud se kokain šíří pomocí multilevelu do celého světa. Kokain najdete ve všech zemích, dokonce i tam kde je za jeho prodej a držení trest smrti. Toto prokázalo, že multilevel marketing je velmi silný prodejní nástroj.

Možná i díky výraznému úspěchu v podsvětí se o multilevel marketing začali zajímat ve větší míře i firmy, jejichž produkty jsou legální.

Multilevel marketing se dále vyvíjí, zdokonaluje a stanovují se pravidla, která jsou schopná udržet vše v chodu. V USA se multilevel marketing stává, tak silným, že vláda v něm vidí ohrožení. Vláda a politici nepotřebují nezávislé a bohaté lidi, s takovými nejde manipulovat a držet je ve strachu z bídy.

Firmy praktikující multilevel marketing jsou napadány pomocí žalob a svou legitimitu musí prokazovat u soudů. Jednu dobu je v USA multilevel marketing dokonce zakázán.

Nakonec se vše vytříbilo. Multilevel marketing prokázal svou legitimitu. Dále se šíří a využívá jej více a více firem z různých oborů. Po několik desítek let se neměnil.

Nyní ovšem začíná nová éra, která může multilevel marketing učinit ještě silnějším. S příchodem masivního rozšíření internetu do všech domácností, se multilevel marketing začíná proměňovat v jeho nový způsob.

Multilevel marketing a nový způsob, čím je převratný a zajímavý?

Doposud se všichni kdo používali multilevel marketing museli stát lovci. Jejich lovnou byli všichni, kdo se přiblížili do jejich blízkosti. Většinou lidé, kteří neměli zájem cokoliv dělat natož vydělat velkou spoustu peněz. Tímto se lov stával velmi složitým a náročným kdy vydrželi jen ti nejotrlejší lovci s velmi silnou vůlí.

Nový způsob tato zaběhlá pravidla mění. Již není potřeba náhodně vybírat mezi známými a doufat, že když už nebudou chtít využít multilevel marketing, tak se nám aspoň nevysmějí. Stačí jen dát o sobě vědět na internetu a lidé, kteří hledají, najdou.

Je potřeba jen trochu pomoci tomu aby našli zrovna nás a ne někoho jiného. O tom také nový způsob je. Zajišťuje naši viditelnost na internetu.

Jak dáte o sobě vědět na internetu vy? Jaké používáte nástroje k zviditelnění? Pokud jste někdo, kdo jen nespoléhá na placenou reklamu (placená reklama není duplikovatelná, takže váš systém není dlouhodobě použitelný), tak mně můžete kontaktovat.

Multilevel marketing

Jestliže vás článek zaujal, sdílejte jej prostřednictvím sociálních sítí.

Pošlete jej svým známým.

Napište do komentářů svůj názor.

Zaregistrujte se pro získávání novinek z těchto stránek.

 

Bookmark the permalink.
Ivo Rybařík napsal:

Dobrý den Petře,
opravdu mně zaujal Váš článek a moc by mně zajímal další způsob jak o sobě dát vědět na internetu. Jsem toho názoru, že multilevel marketing se nemá dělat jen otrocky jednou metodou, kterou se dovíme od svého sponzora (což naštěstí není můj připad, pokud jde o sponzora) 🙂 ale už sám název napovídá, že by se měly kontinuálně používat i jiné metody nebo způsoby jak o sobě dát vědět a jak získávat další kontakty.
Tak se tedy těším, že se dozvím další způsob.
Mějte hezký den.

Ivo R.