Nekonečný seznam jmen, jak na něj?

Nekonečný seznam jmen, jak na něj?Multilevel marketing nabízí možnost získat velmi vysoký příjem. Proč, tento velmi vysoký příjem získá jen část těch, co využijí obchodní příležitost multilevel marketing? Proč, je velká část těch co využili multilevel marketing odměněna neúspěchem a zklamáním? Jedním z klíčových faktorů může být seznam jmen.

Pokud využijete obchodní příležitost multilevel marketing, tak jako první věc od vašeho sponzora slyšíte, že si máte vytvořit seznam jmen. Napište na něj všechny, s kým jste se, za svůj dosavadní život, setkali. Již tady se začíná většinou rodit neúspěch.

Seznam jmen je u různých lidí různý. Někteří nechtějí své okolí a známé „otravovat“ se svou obchodní příležitostí multilevel marketing. Jiní prostě nemají příliš širokou základnu kontaktů. Jakmile tento seznam vyčerpají je pro ně multilevel marketing mrtvý a zklamaní jej opouští. Pro úspěch je důležité mít seznam jmen nekonečný a stále jej doplňovat. Jak to udělat?

Důležitá je výdrž a odhodlání vytrvat. V životě nic důležitého není hned. Možná nemáte teď žádný seznam jmen, ale to neznamená, že jej nemůžete mít třeba za měsíc nebo rok.

Nekonečný seznam jmen, jak na něj?

Prvním krok – využijte již kontakty, které jste jednou oslovili a slyšeli jste „ne“. Možná se za nějakou dobu změní podmínky a uslyšíte „ano“.

Druhý krok – seznamujte se z novými lidmi. Denně dojdete do styku se spoustou lidí. Naprostá většina je jich vhodná pro váš seznam jmen. Navíc si procvičíte komunikační schopnosti a poznáte spousty zajímavých lidí.

Třetí krok – jste naštvaní na ty co vám řekli „ne“. Nebuďte, raději je požádejte o doporučení. Možná vám dají několik kontaktů pro váš seznam jmen.

Čtvrtý krok – využijte pro svůj multilevel marketing internet. Vybudujte prostřednictvím internetu svou značku. Nemusíte již nahánět stále nové lidi pro svůj seznam jmen. Nechejte tyto lidi, ať se do něj zapíší sami. Multilevel marketing se vyvinul do Networkingu.

Správným použitím těchto čtyř kroků můžete získat velkou výhodu pro váš multilevel marketing.

Já sám jsem se zaměřil na čtvrtý krok. Tento krok je také vhodný pro všechny co jsou příliš nesmělí nebo mají velký strach z odmítnutí.

Přemýšlíte, že by jste, také zkusily Networking? Kontaktujte mně pro bližší informace a případnou spolupráci. 

Nekonečný seznam jmen, jak na něj?

Jestliže vás článek zaujal, sdílejte jej prostřednictvím sociálních sítí.

Pošlete jej svým známým.

Napište do komentářů svůj názor.

Zaregistrujte se pro získávání novinek z těchto stránek.

 

Bookmark the permalink.
ucuc napsal:

Typický syndrom vymývaného mozku multilevelistů je dumat, jak svému trapnému otravování druhých dodat punc legitimity. Jste jak osiny v zadnici! Podejte si ruce s Jehovisty.

Tereza Benesova napsal:

eaElinbFoGGj
Dobrý den
zaujal mě ve Vašem článku 4 krok
ráda bych se dozvěděla více o Networkingu.
Děkuji za odpověď
Tereza

Alena Girgová napsal:

Dobrý den
zaujal mě ve Vašem článku 4 krok
ráda bych se dozvěděla více o Networkingu.
Děkuji za odpověď
Alena Girgová