Multilevel marketing, proč většina lidí neuspěje?

Multilevel marketing, proč většina lidí neuspěje?Multilevel marketing má mnoho odpůrců a kritiků, přesto je multilevel marketing jeden z nejlepších obchodních modelů, které jsou dnes podnikatelům k dispozici. Problém je, že většina lidí, kteří v oboru začínají, nevědí, jak funguje trh nebo očekávají nereálné výsledky „hned“ s malým nebo žádným úsilím z jejich strany. Proto spousta lidí končí a vracejí se do svých bývalých zaměstnání, kde na potkání vykládají, že multilevel marketing je velký podvod. Tímto si ospravedlňují vlastní selhání!

Multilevel marketing, proč většina lidí neuspěje?

Proč tedy v multilevel marketingu uspějí jen 4% lidí? Tyto 4% procenta jsou opravdu úspěšní lidé a ostatních 96% buď odchází úplně, nebo nedosáhnou těch nejvyšších met, které tento systém nabízí.

Tento virus způsobují podnikatelé (podnikavci), kteří lákají do svých sítí kohokoli, jen aby oni měli co nejvíce. Jsou to reklamy typu „Je to jednoduché, každý to může dělat.“, „za půl roku příjem 100 000 Kč, se zárukou.“ Atd. jistě jste se s tím setkaly.

Tyto reklamy do multilevel marketingu nalákají spousty nových lidí, ale také způsobí, že se do něj dostanou ti nepraví lidé. Nejsou to špatní lidé, jen jsou to lidé, kteří nechtějí podnikat a nehledají to co multilevel marketing nabízí. Oni hledající cestu k rychlému zbohatnutí. Až vstupem zjistí, že multilevel marketing je podnikání a odměny jsou zde jen za výkony. Za nadprůměrné výkony nadprůměrná odměna. Za podprůměrné výkony podprůměrná odměna. Když se výsledky nedostaví, ihned v krátkodobém horizontu upadají do deprese a zklamání, následně odcházejí hledat dál.

Jestliže chcete být nejlepší v multilevel marketingu, musíte být klidný. Klidný bez ohledu na to, co se děje s vaší firmou. V opačném případě budete jako na emocionální horské dráze, kdy se budou střídat vzestupy a pády. Bude to přímá cesta k šílenství a frustraci.

Co tedy radí ti nejúspěšnější v multilevel marketingu a proč dosáhli cílů právě oni? Je to proto, že vědí pár věcí, které jiní nevědí nebo se jimi neřídí. Pokud chcete využít multilevel marketing, ke svému zbohatnutí, měli by, jste vědět co je být nejlepší.

Mít jasné a konkrétní cíle

Mít vytrvalost

Mít neochvějné přesvědčení, že se vám bude dařit

Mít ochotu učit se

Mít pozitivní myšlení

Mít vynikající marketing a obchodní strategii

Věnovat čas a zdroje

Pokud se budete těmito kroky řídit a držet se jich budete úspěšní a to platí ve všech oblastech života!

Můžete tento systém nazývat, jak chcete multilevel marketing, MLM, síťový marketing, obchodní příležitost, práce z domu, podnikání z domova nebo jakkoliv jinak. Zároveň by, jste měli přijmout fakt, že multilevel marketing funguje. Při správném použití multilevel marketing funguje velmi dobře!

Multilevel marketing, proč většina lidí neuspěje?

Jestliže vás článek zaujal, sdílejte jej prostřednictvím sociálních sítí.

Pošlete jej svým známým.

Napište do komentářů svůj názor.

Zaregistrujte se pro získávání novinek z těchto stránek.

Bookmark the permalink.