Multi level marketing není o logice, ale o emocích

Multi level marketing logika emoceMulti level marketing má mnoho příznivců a stejnou řádku odpůrců. Proč, se někteří lidé rozhodnou tuto příležitost využít a někteří se rozhodnou ji nevyužít. Touto myšlenkou se zabývá nejeden networker, který někdy ukazoval marketingový plán. Co udělat proto, aby chtěli s námi lidé pracovat a neodmítali naši nabídku. Multi level marketing není dobrý, ani špatný. Multi level marketing prostě je.

Multi level marketing a logika

Multi level marketing není o logice. Logicky je tento model neodmítnutelný. Přesto se mnoho lidí rozhodne jej odmítnout. Kdyby nám zafungovala logika, tak dochází velice brzy k naplnění trhu a byla by v tomto modelu zapojena celá planeta. Buďme rádi, že v tomto případě logika nehraje žádnou roli.

Při prozkoumání názorů úspěšných lidí na multi level marketing. Zjistíme, že multi level marketing je obecně přijímaný i mezi lidmi, kteří jej aktivně nebudují.

Lidé logicky ví, že když změní svou situaci, se kterou nejsou spokojení, tak se jim uleví a povede mnohem lépe. Přesto se naprostá většina lidí k této změně neodhodlá. Dále setrvávají v situaci, která pro ně není příliš příznivá. Dál si stěžují a utěšují se, že jednou se stane zázrak a bude lépe. Prostě se s touto situací naučí žít.

Logika v tomto případě brzdí pokrok. Pokud se při prezentaci obchodní příležitosti, zaměříte na logiku, tak nebude mít příliš valné výsledky. Váš multi level marketing může být sebelepší, ale lidé vás budou nadále odmítat.

Multi level marketing a emoce

Lidé se rozhodují ve všech případech na základě emocí. Platí to v případě, že chtějí něco udělat nebo koupit. Před každým činem následuje emoce, která rozhoduje buď „ano“ nebo „ne“.

To dobře vědí všichni, kdo se pohybují v reklamě. Usmívající se dítě nebo roztomilé koťátko, je jeden z nejlepších prodejních nástrojů. Protože mláďata obecně vyvolávají v lidech pozitivní emoce. Díky těmto emocím si budujeme vztah k určitým výrobkům, službám nebo činnostem.

Sportovní vítězství provázejí emoce radosti. Jenom pro naději, že budeme moci tyto emoce prožít, jsme schopni obětovat hodně mnoho. Jsme schopni pracovat a nevidět okamžité výsledky. To jenom, protože nás ženou vpřed emoce, které chceme prožívat.

V některých případech pomáhá se zaměřit na emoce strachu. Když nebudete dělat toto a používat toto, tak se vám stane tato hrozná věc. Emoce strachu se na nás valí nepřetržitě z televize e médií. Lidé, kteří mají strach, se lépe manipulují.

Strach je jednou z nejsilnějších emocí. Strach může ovládat jenom určitý druh lidí. Lidi, kteří jsou ovládáni strachem se moc pro multi level marketing nehodí. Proto se raději, při prezentaci svého podnikání zaměřte na kladné emoce. Mohlo by se vám stát, že do svého byznysu získáte lidi, kteří nejsou pro byznys moc vhodní. Nejsou špatní, jsou jenom jiní, než jaké hledáte.

Při prezentaci obchodní příležitosti pokládejte otázky, které směřují na emoce, nikoliv na logiku.

„Co na to říkáte?“ je logicky položená otázka. V tuto chvíli začnou lidi počítat a hledat háčky a problémy.

„Jaký z toho máte pocit?“ tady jde logika stranou, fungují emoce. Vy máte zpětnou vazbu. Ihned vidíte, jak vaše prezentace na daného člověka působí. Jeho odpověď je odpovědí na to, co vy vyřazujete. Není to odpověď na vaše slova, ale na to jakým způsobem tyto slova říkáte.

Lidé obecně více zažívají záporné emoce. Vaše prezentace obchodní příležitosti má v lidech vyvolat emoce kladné. Máte zhruba hodinu na to, abyste lidi vytrhli z jejich strachu a ukázali jim, že to vše může být jinak.

Multi level marketing v lidech vyvolává emoce. Téměř nikdo, kdo se s tímto oborem setkal, nezůstal k němu neutrální. Buď se zařadil na stranu jeho zastánců, nebo na stranu jeho odpůrců.

Využijte kladné emoce a váš multi level marketing poroste.

Multi level marketing logika emocePřihlaste se zdarma k emailovému kurzu, který jsem, pro vás připravil.

Máte pocit, že je načase něco v životě změnit? Kontaktujte mě.

Byl článek přínosný, tak jej sdílejte pomocí sociálních sítí. Podělte se v komentářích o své zkušenosti.

Bookmark the permalink.
Tereza napsal:

Petře, máš příjemný styl psaní! Líbí !