Multi level marketing je podnikání a vy jste majitelem své vlastní firmy

Multi level marketing je podnikání a vy jste majitelem své vlastní firmyMulti level marketing je podnikání a vy jste majitelem své vlastní firmy. Mnoho lidí se dívá na multi level marketing, jako na koníček, jako na náplň volného času. I při tomto přístupu očekávají, že dostanou lépe zaplaceno, než v zaměstnání, kterému věnují mnohem více času, než své vlastní firmě. Co znamená být majitelem vlastní firmy?

Multi level marketing je podnikání a vy jste majitelem své vlastní firmy

Jako majitel firmy jste plně zodpovědní, za její fungování a za její výsledky. Vaše chování se odrazí na celkovém obrazu firmy.

Záleží jenom na vás, kolik času budete své firmě věnovat. Vy jste majitel a jako majitel si určujete časový rozvrh. Nikdo vás nebude kontrolovat, jestli opravdu děláte to, co máte naplánováno a jste tam, kde máte podle diáře být.

Kolik času věnovat své firmě

– Pokud vás multi level marketing zaujal, jenom kvůli možnosti využít určité produkty, pro vlastní spotřebu, za lepší ceny, tak je můžete využívat. V tomto případě není zapotřebí věnovat své firmě žádný čas.

– Chcete aby, vám multi level marketing jenom trochu pomohl s domácím rozpočtem, v řádu stokorun, nebo několika málo tisíc? V tomto případě, se také nemusíte věnovat své firmě v každé volné chvilce, kterou máte. Máte kvalitní produkty, které nakupují vaši zákazníci opakovaně, tak jich není potřeba velké množství. Není, ani potřeba budovat velkou síť.

– V případě, že multi level marketing považujete za prostředek, který vám má splnit vaše sny, v podobě luxusního životního stylu se vším, co k tomu patří, tak se připravte na tvrdou práci. Zde je potřeba vynaložit, po určitou dobu, všechen volný čas, který máte k dispozici. Je potřeba se začít systematicky vzdělávat. Je potřeba se začít chovat jako podnikatel.

Multi level marketing není přímý prodej, ani klasické podnikání

Multi level marketing se nezaměřuje primárně na prodej, co možná největšího objemu zboží jedním člověkem, co možná největšímu počtu zákazníků.

Celá myšlenka je založená na tom, že naučíte skupinu lidí používat své vlastní produkty, ze svého obchodu. Tito lidé budou profitovat z toho, že změnili místo, kde nakupují a naučili takto nakupovat i další lidi. Získají kvalitnější produkty, za lepší ceny a ještě za to dostanou zaplaceno.

Z tohoto často lidem vyplívá, že není potřeba se chovat jako podnikatel, že vše je jednoduché. Ovšem, pokud se nebudete chovat, jako podnikatel, tak vám lidé nebudou věřit. I geniální myšlenku, je třeba umět správně nabídnout.

3 kroky, jak se změnit v úspěšného podnikatele

První krok –  změna myšlení

Je potřeba si uvědomit, že opravdu vlastníte svou vlastní firmu. Nikdo vám nebude nařizovat, v tolik hodin budeš tady a budeš dělat toto. Vy jste zodpovědní. Vaše chování určuje velikost a pověst firmy. Vaše chování určuje, jaké lidi bude vaše firma přitahovat.  

Druhý krok – používejte své produkty

Bylo by trochu divné, kdyby prodejce Mercedesu jezdil v BMW, nikdo by mu nevěřil, že je upřímný v tom, co vám nabízí. Máte vlastní obchod, tak proč chodit nakupovat přes ulici. Když budete mluvit o produktech z vlastní zkušenosti, budete mnohem přesvědčivější, než když budete jenom recitovat údaje z manuálu.

Třetí krok – buďte odborníky

Stále se vzdělávejte a berte svou firmu jako kariéru. Jak dlouho chcete dělat multi level marketing? Vybrali jste si tuto společnost, tento obor na celý život, nebo půjdete za měsíc o dům dál?

Jen pokud budete ve svém oboru odborníky, máte šanci vybudovat svou velkou, zdravou firmu, která vám zajistí trvalý pasivní příjem. Odborníkem se nestanete přes noc, ale soustavnou nepřetržitou akcí kombinovanou s celoživotním vzděláváním.

Multi level marketing je podnikání a vy jste majitelem své vlastní firmy

Mohu vám pomoci, rozjet vaši firmu.

Jestliže vás článek zaujal, sdílejte jej prostřednictvím sociálních sítí.

Podělte se ze svým názorem v komentářích.

Vezměte si ode mě dárek, který jsem pro vás připravil.

Bookmark the permalink.