Multi level marketing je obor, ve kterém máte zajištěný 100% úspěch

Multi level marketing je obor, ve kterém máte zajištěný 100% úspěchChtěli byste začít vlastní podnikání s tím, že máte zajištěný úspěch na 100%? Podnikání, ve kterém nemůžete neuspět? Už když do něj vstupujete a začínáte, tak víte, že úspěch je jistý na 100%? Není to krásná vize? To by přece potom dělali všichni. Tak proč, to všichni už nedělají? Odpověď je velmi jednoduchá.

Multi level marketing je obor, ve kterém máte zajištěný 100% úspěch

Většina lidí neví, že multi level marketing nabízí úspěch všem na 100%. Tento úspěch je v nastavení mysli. Pokud dokážete nastavit svou mysl na úspěch, tak vždy uspějete.

Víte, co vás čeká a to je super. Víte, že nemůžete neuspět.

Znáte mnoho lidí, kteří neuspěli a multi level marketing jim nepřinesl štěstí? Tak to je jenom protože nevěděli, že nemohou neuspět.

Už když kontaktuji nového člověka, tak vím, že mně čeká na 100% úspěch.

Tento člověk mně nemůže ničím překvapit, jsem na něj připraven a vím, že budu úspěšný. Proč?

Protože jsou jen dvě odpovědi, které mohu dostat. Lidé nejsou příliš vynalézaví a všichni spadají do dvou kategorií. To naprosto bez výjimek.

ANO

Jsou lidé, kteří řeknou „ano“. Vše je tím vyřešeno. Mám zajištěn úspěch.

Získal jsem nového distributora nebo zákazníka.

NE

Druhá skupina lidí řekne „ne“. Taky úspěch a jde se dál.

Mám jednoho člověka odškrtnutého a mohu jít dál.

NEVÍM, MOŽNÁ POZDĚJI

Tato skupina trochu nabourává moje počty, ale pokud s tím počítám, tak je to taky úspěch.

Dřív nebo později lidi z této kategorie vypadnou do jedné z předchozích.

Mám lidi přečtené, už když je kontaktuji.

Takže vím, jak lidi odpoví. Kterákoliv z předchozích odpovědí je pro mě úspěch. Mám díky multi level marketingu zajištěn 100% úspěch.

Jste rádi, že můžete být v takovém oboru? Když nejste, tak na co ještě čekáte?

Lidé jsou jako karty

Když otočíte kartu, již ji nemůžete vrátit zpět, již ji nezměníte. Karta, kterou jste si vytáhli je již daná a neměnná. Přesto můžete vytáhnout kartu další, která bude určitě jiná, možná podobná té předchozí, ale jiná. Záleží jen na vás kolik karet a jak rychle vytáhnete. Víte, že v balíčku jsou čtyři esa, několik vysokých karet a několik nízkých karet. Přesně takto to funguje v multi level marketingu s lidmi.

Většina lidí, kteří neuspějí v multi level marketing, tak si vytáhli málo karet nebo je tahají příliš pomalu. Na nic nečekejte a přeskládejte celý svůj balíček karet. Určitě v něm musejí být esa. Proč se vzdávat při první kartě, když je jich ještě tolik k dispozici.  

Když víte, že úspěch v multi level marketingu je zajištěn na 100%, tak již své karty přeskládáte rychleji? Pořídíte si další balíček?

Možná vám přijde, že taháte samé špatné karty a hromadí se vám jedno „ne“ za druhým. V tom případě je možná problém ve vašem postoji.

Na postoji záleží, jestli se z lidí stanou „esa“, nebo jenom další a další „ne“. Multi level marketing nedělá rozdíly. Rozdíly dělá jenom váš postoj.

Něco o postoji v dalším článku. Sledujte stránky nebo se zatím přihlaste k odběru ekurzu „Úspěch není náhoda!“

Multi level marketing je obor, ve kterém máte zajištěný 100% úspěchSpojte se, se mnou. Mohu vám pomoci začít.

Jestliže vás článek zaujal, sdílejte jej prostřednictvím sociálních sítí.

Podělte se ze svým názorem v komentářích.

 Vezměte si ode mě dárek, který jsem pro vás připravil.

Bookmark the permalink.
martin napsal:

noo,velmi zaujímavý a poučný článok,ktorý na 100% vystihuje ako to funguje a ako to v skutočnosti je.vela ludí dokáže „stopnút“ svoju snahu okorenenú možno čiastočným neúpechom vtedy,ked sú už možno na dosah úspechu…a tiež zatial tahám tie „Nie“ esá. 🙂