Jenom naděje není cesta, pro MLM. Cestou jsou dovednosti.

Jenom naděje není cesta, pro MLM. Cestou jsou dovednosti.MLM, nabízí ohromné možnosti. Přesto hodně lidí nezažije, v mlm úspěch. Často dělají jednu velkou chybu, které se dá vyhnout. Jenom změna jedné věci dokáže udělat ohromný rozdíl. Přestaňte hledat zkratky a pojďte udělat, co je potřeba.

Naděje není cesta, pro mlm

Jak funguje vaše mlm. Nemluvím o vaší společnosti, ale přímo o vaší skupině, vašem osobním obratu, o vašich číslech.

Patříte mezi nejlepší ve vaší společnosti, nebo spíše jenom živoříte a spoléháte se, že se objeví někdo, kdo vybuduje, pod vámi, velkou organizaci? Vy tak dojdete na vrchol, tak trochu bez práce a námahy? Jak budete na vrcholu, tak pro vás budou samozřejmě, věci, kterým se nyní vyhýbáte, jednodušší, tak je uděláte.

Takové čekání na zázrak, vám dává planou naději, že to půjde, bez práce a odporu. Takto mlm nefunguje.

Vezměte osud do svých rukou. Zvolte cestu, která je obtížnější, ale vede k cíli.

Cestou k úspěchu v mlm jsou dovednosti

Jiná cesta, než zvládnutí základních dovedností k úspěchu nevede.

Nemáte potřebné dovednosti? Nevadí, vše se dá naučít. Stačí jenom přijmout rozhodnutí a přejít do stálé akce. Vše potřebné se naučíte za pochodu.

Nezapomínejte, že trénink dělá mistra, tak trénujte, co možná nejvíce. Z každým dalším pokusem budete o kousek lepší. Jak budete lepší a lepší, tak poroste vaše sebevědomí. 

Základní dovednosti v mlm

Základní myšlenka mlm je jednoduchá, ale je to práce s lidmi. Lidé nejsou jednoduší, lidé jsou složití a každý je trochu jiný. Proto převedení této myšlenky do praxe, není úplně jednoduché a vyžaduje určité dovednosti.

– Umění mluvit – základní dovednost. V mlm budete mluvit z velkým množstvím lidí. Jenom pokud budete, pro ně zajímavý budou s vámi chtít pracovat. Toho docílíte, když nenecháte zajít rozhovor do slepé uličky.

– Kontaktování – nikomu se do něj příliš nechce, ale bez něj to nejde. Pokud se naučíte mluvit s cizími lidmi, tak bude mnohem jednodušší i kontaktování.

– Pozývání – Když už máte na někoho kontakt, tak je potřeba jej pozvat na předvedení plánu.

– Ukázka plánu – zjistěte, co lidi hledají a na tomto postavte svůj plán.

– Pomoc v začátku – získali jste do skupiny nového člena, tak je potřeba mu pomoci začít. Proveďte jej prvními kroky v mlm.

– Vedení lidí – vaše skupina zdárně roste. Tak se o lidi starejte a buďte jim oporou, když se zrovna nedaří.

Toto jsou ve zkratce dovednosti, které jsou potřeba, pro úspěch v mlm. Jejich postupné zvládnutí vám umožní vybudovat takové podnikání, které vám zajistí svobodu.

Vše nelze zvládnou za jeden den. Nelze vše zvládnou, ani čtením knih. Je potřeba přejít do akce. Jít mezi lidi.

Berte každý další kontakt, každý další rozhovor jako trénink. Trénujte tyto dovednosti. Možná se zdají nyní být složité a nad vaše síly, ale jednou budou vaší přirozeností.

Je to jako autoškola. Také vás vezme instruktor do provozu a až uděláte chybu, tak vás na ni upozorní. Jenom nastudováním předpisů, by se nikdo řídit auto nenaučil.

Toužíte po úspěchu? Jste ochotni se učit? Jste ochotni udělat věci, které jsou potřeba? Staňte se součástí mého týmu. Mohu vás vést krok, za krokem k úspěchu.

Jenom naděje není cesta, pro MLM. Cestou jsou dovednosti.

Jestliže vás článek zaujal, sdílejte jej prostřednictvím sociálních sítí.

Podělte se ze svým názorem v komentářích.

Vezměte si ode mě dárek, který jsem pro vás připravil.

 

Bookmark the permalink.