MLM potkal jsem upíra, skoro mě zabil

MLM potkal jsem upíra, skoro mě zabilMLM nabízí hodně, ale někdy je to tvrdé. Dnes jsem se o tom přesvědčil. Den začal, jako každý jiný. Ani jsem si nevšiml, že není něco v pořádku a nejsem sám. V době, kdy jsem si to začal uvědomovat, bylo již pozdě na jakékoliv přípravy. Boj ihned začal zuřit naplno. Musel jsem použít veškeré své dovednosti a zkušenosti, abych z tohoto boje neodešel poražen. Nebylo to nic lehkého. To, že čtete tento článek znamená, že jsem z tohoto boje vyvázl, jako vítěz. Nebylo to zadarmo, ale získal jsem cenné zkušenosti. Příště budu opatrnější.

MLM potkal jsem upíra, skoro mě zabil

Den začíná

Kontroluji poštu. Jako vždy několik neodolatelných příležitostí, které většinou rovnou mažu. Hned po zjištění, kdo se tak dobře stará o mé dobro. Nyní jsem to neudělal.

Jeden odkaz jsem následoval. Dostal jsem se do známého prostředí. Bylo tu pěkně, tak proč tu nepobýt. Trochu se rozhlédnu a hned půjdu. No nic pojďme dál.

Schránka je dnes plnější, než bývá. To musel být včera na stránkách šrumec.

Pojďme projít statistiky na google.cz/analytics. Pěkné to je. Lidičky chodí rozhlížejí se a klikají. Odkud, že to hlavně přišli? Z mailchimp.com?

Tak honem tam. Zde se nabízejí nádherné grafy, které se dají studovat dlouhé chvíle. No paráda, ještě chvíli se pokochám. Tak už stačilo.

Když to, tak pěkně šlo na stránkách, tak se určitě něco dělo i na Facebooku. Honem tam.

Jooo, je to tak. Nové zprávičky, nové bublinky. Honem, ať nic důležitého neunikne. Sposta nové hudby. To je třeba ihned projít.

Tak stačilo, je čas oběda. Jsou tu dnes taky nějaké povinnosti.

Den pokračuje

Zase nové maily. Konkurence nelení a píší články, jak na běžícím pásu. Tak pojďme na ně.

Jenom v rychlosti je proletět, možná najdu nějakou informaci, která pusune můj MLM vpřed. jejda toho je. Tento člověk dokonce píše o tom, o čem jsem chtěl psát dneska já. Tak to mě pěkně vzal vítr z plachet. Zase napsal mnohem lepší článek, než bych dokázal já.

Červíček začal vrtat.

Ne, rychle pryč. Píši kvalitní články.

Pěkně jsem si početl, ani jsem si nevšiml, jak ten čas letí. Tolik důležitých informací, přece nemohu, jen tak odejít.

Začíná se stmívat

Teď marně pátrám v paměti, jestli jsem si už nyní uvědomoval přítomnost někoho dalšího.

je čas se věnovat rodině. Stavění z Lega je velmi zábavné. Dokonce mě to baví o dost déle, než mé děti. Proběhnou další rodinné záležitosti.

Večer je tady

Chystám se na plán.

V tuto chvíli, je to jako blesk. Je tady. Byl tu celý den. Číhal na vhodný okamžik. S plnou silou útočí.

Zítra má být hotový článek. Nemáš napsaný, ani nadpis. Plán bude minimálně do desíti. Pak budeš chtít jít spát. Vzdej to. Stejně to nedáš.

Ne, nevzdám to. Ještě několik minut, do plánu. Aspoň několik řádků. Potom to jenom dokončím. Ráno dostane článek formu, pro uveřejnění.

Čas letí je to boj. Povolávám na pomoc vyšší síly. Někdo mě vyslyšel.

No show, není nic, co bych ve svém mlm zažíval rád, ale nyní jsem za něj rád. Dostávám možnost dokončit článek, v rozumnou hodinu. Bojoval jsem téměř dvě hodiny. V průběhu psaní, mně to začíná i bavit. 

V mlm je nejdůležitější sebevědomí. Dnes jsem vše ustál, ale příště si musím dávat velký pozor, aby mé sebevědomí takovým lehkovážným chováním nedostalo trhlinu. 

Potkáváte také, nejen při práci v mlm, takové upíry?

Jak s tím bojovat? Jak se nepřipravit zbytečně o čas? Podělte se svými zkušenostmi v komentářích pod článkem.

Někde jsem četl, že je dobré udělat důležité věci, ještě před zapnutím internetu a kontrolou pošty. Myslel jsem, že tato rada není, pro mě. Nyní vím, že příště se budu více dívat na hodinky, abych věděl, kolik věnuji času jednotlivým činnostem.

Přeji hodně úspěchů, ať jsou důležité činnosti vždy hotové včas. Každá výhra, nad upírem, který se snaží získat váš čas, posune váš život o velký kus dopředu.

MLM potkal jsem upíra, skoro mě zabil

Chcete se stát součástí úspěšného týmu?

Jestliže vás článek zaujal, sdílejte jej prostřednictvím sociálních sítí.

Podělte se ze svým názorem v komentářích.

Vezměte si ode mě dárek, který jsem pro vás připravil.

Bookmark the permalink.
Josef Mencl napsal:

No někdy, když se člověk nehlídá tak to pak není jednoduché, přesně tak jak to popisujete. Občas se mi stane to, že se večer (asi ve 2 ráno) zastavím a říkám si „sakra vždyť jsem nic neudělal“ a při tom jsem celý den stále něco „tvořil“ a ani to nemusely být emaily a internet. (jen podotýkám, že doma nemáme televizi) A nakonec mi připadá, že za mnou není nic vidět 😉
Nicméně jak už jsem psal (na jiném místě tohoto webu), Vaše články jsou přínosné.