mlm kontaktování: 10 otázek, které prospekti rádi uslyší

Máte skvělou příležitost mlm, ale nevíte, jak ji přiblížit lidem? Nemáte výsledky, po kterých toužíte? Většinou vás zadrží, již první kontakt, kdy nevíte, jak o své mlm příležitosti říct druhým lidem? Potom se podívejte na 10 otázek, které můžete použít, a které zaručeně vylepší vaše výsledky kontaktování.

Ti nejlepší v mlm vědí, kdy mají klást jaké otázky. Pomocí těchto otázek mohou zlepšit své výsledky. Tyto otázky nejsou zázračné. Stále platí, že je potřeba se bavit s velkým množstvím lidí a najít mezi nimi několik, kteří budou chtít změnit svůj život.

Některé otázky nemíří přímo na člověka, se kterým mluvíte, ale kladete mu pouze dotaz, jestli on může někoho doporučit nebo někoho zná. Pokud se považují lidé, kterým položíte tyto otázky, za schopné, tak zareagují a budou se zajímat sami o vaši nabídku, o více informací. Toto můžete použít zejména na začátku svého podnikání, kdy se necítíte ještě příliš jisti na přímou konfrontaci (prostě vám přijde, že někoho chcete dostat). Později se dají tyto otázky použít, když necítíte, že člověk, se kterým mluvíte, je příliš otevřený myšlenkám podnikání, nebo přivýdělku.

Některé z těchto otázek určitě znáte. Možná je jenom problém v tom, že je nepoužíváte příliš často. Položte některou z následujících otázek, alespoň 5 lidem denně po dobu jednoho měsíce a vaše mlm podnikání se radikálně změní.

10 otázek pro kontaktování v mlm

1. Byl byste otevřen obchodnímu projektu, který by nezasahoval do toho co, již nyní děláte?

2. Jste otevřen myšlence, vydělávat více peněz?

3. Pokud bych znal způsob, jak vydělat více peněz. Byl byste otevřen myšlence se na to podívat?

4. Znáte někoho, kdo by mohl být otevřen myšlence, vydělat nějaké peníze na vedlejší úvazek?

5. Znáte někoho, kdo by mohl mít zájem ušetřit nějaké peníze za provoz domácnosti?

6. Hledám někoho, kdo má zájem si vydělat nějaké peníze z domova, uplatněním několika jednoduchých kroků. Můžete mě někoho takového doporučit?

7. Uvažoval jste někdy o zahájení vlastního podnikání?

8. Začal jsem podnikat a hledám schopné lidi, pro spolupráci. Můžete mě někoho schopného doporučit?

9. Rozšiřuji své podnikání a hledám schopné lidi, pro spolupráci.

10. Hledám schopné lidi pro spolupráci na obchodním projektu, který spojuje výhody internetového podnikání s klasickým podnikáním. Byl(a) byste, otevřen(a) myšlence se na takovém projektu podílet? Tak mě můžete kontaktovat zde.

Jak se vám podaří zvládnout v mlm kontaktování, tak zvládnete již vybudovat celou vaši organizaci. Kontaktování vám zajistí dostatek lidí, kterým můžeme ukazovat svou mlm příležitost.

mlm kontaktování: 10 otázek, které prospekti rádi uslyšíPřihlaste se zdarma k emailovému kurzu, který jsem, pro vás připravil.

Navyšte svůj příjem a získejte více volného času, pro vaše sny.

Byl článek přínosný, tak jej, prosím, sdílejte pomocí sociálních sítí. Podělte se v komentářích z ostatními o své zkušenosti.

Bookmark the permalink.