3 možné důvody proč, mlm pro vás nefunguje

3 možné důvody proč, mlm pro vás nefungujeMlm je příležitost, pro každého. Každý může v mlm začít a uspět. Celý systém mlm je velmi jednoduchý, přesto se najde velké procento lidí, kteří v mlm úspěch nezažijí. Vstoupili jste do některé společnosti mlm a zařadili jste se, zatím, mezi zástup neúspěšných? Trápíte se tím a toužíte po úspěchu? Nevíte, kde je váš problém, jak neúspěch změnit v úspěch? Možná se najdete v jednom ze tří důvodu, proč vám mlm nefunguje.

 1. mlm je pro vás trápení a nechcete trápit další

Vidíte kolem sebe lidi, kteří v mlm uspívají. Prostě se, pro tento obor narodili. Vše jim jde jaksi samo. Toto je zejména vidět u vašich sponzorů a leaderů. Věřte tomu, že jednou byli na vašem místě a vše se museli naučit od základů, tak jako vy.

Kdežto, pro vás je každý krok, každá činnost v mlm, velmi náročná. Musíte se přemáhat, musíte se učit, musíte překonávat obtíže. Z věcí, které jsou potřeba, k úspěchu nemáte snad, ani jednu. Myslíte si, že takto to budou mít všichni lidé, které do mlm přivedete.

V tomto může být problém. Nechcete, aby se takto trápili další lidi. Zvlášť vaše rodina a přátelé. Mohli by vás obviňovat, že za jejich trápení můžete vy. Z tohoto důvodu, se jaksi vnitřně bráníte tomuto byznysu.

Pravda je, že vy můžete lidem tuto příležitost ukázat. Jak s ní naloží je, ale jenom jejich věc. Pokud se budou trápit a zařadí se mezi neúspěšné, tak je to jenom jejich věc. S vámi to nemá nic společného. Vy jim můžete pomoci a poradit, ale práci, která je potřeba udělat, musejí udělat oni.

2. Logika versus pocity

Mlm nelze stavět na logice, ale hodně lidí to, tak dělá. Logicky je tento byznys neodmítnutelný. Přesto hodně lidí tento byznys odmítne. Proč?

Protože lidi se nerozhodují na základě logiky, ale na základě pocitů. Když restaurace nabízí zdravé jídlo a hranolky. Tak si většina lidí vybere hranolky. Pokud by použili k výběru logiku, tak musejí vybrat zdravé jídlo.

Otázka, „co na to říkáte, jak se vám to líbí?“, nepřivede nikoho do vašeho byznysu.

Zaměřte se na pocity lidí. Ptejte se, co cítí, jaké mají pocity. Pravděpodobně budou mít stejné pocity, jaké k nim vysíláte vy. Pokud jste vy nadšení, oni budou také nadšení.

3. Ego

Celý svět se točí kolem jednoho jediného člověka a to jsme já. Celý svět je založen na já. Nepatříte náhodou mezi lidi, kteří mají vysoké ego?

Vysoké ego může být v mlm problém. Možná, ani nevíte, že do této skupiny spadáte. Většina lidí, si totiž myslí, že nejsou příliš egocentričtí. Co se vám honí hlavou, když chcete oslovit nového, cizího člověka? Co se vám honí hlavou, když chcete tento byznys někomu ukázat?

„Co si o mně budou myslet?“. Letí vám tato myšlenka hlavou, nebo nějaké podobná? V tom případě, máte vysoké ego.

Je třeba se nebrat příliš vážně. Celý svět se netočí kolem vás. Kolem vás se točí jenom váš svět. Ostatní lidé mají své světy, které jsou založené na jejich já.

Pokud se naučíte nebrat se příliš vážně a zaměříte se více na lidi kolem sebe, tak vše začne fungovat. Toto není jenom případ vašeho mlm. Toto pravidlo lze aplikovat do života i mimo mlm.

Pokud budete hledat způsoby, jak být prospěšní lidem ve svém okolí, tak váš život začne vzkvétat.

Patříte, mezi ty, kterým mlm příliš nefunguje a našli jste se v některé ze skupin? Buďte rádi, nyní víte, na co se máte zaměřit. Můžete začít systematicky pracovat na odstranění problému. Vytrvalost a akce, vám pomůže tyto problémy překonat.

3 možné důvody proč, mlm pro vás nefungujeChcete se stát součástí úspěšného týmu?

Jestliže vás článek zaujal, sdílejte jej prostřednictvím sociálních sítí.

Podělte se ze svým názorem v komentářích.

Vezměte si ode mě dárek, který jsem pro vás připravil.

Bookmark the permalink.