Zjistil jsem, že lidi (ne)chtějí dělat multi level marketing

Zjistil jsem, že lidi (ne)chtějí dělat multi level marketingProč, lidi nechtějí dělat multi level marketing, protože multi level marketing je podnikání. Většina lidí nechce podnikat. Podnikání nenabízí žádné záruky úspěchu, žádnou jistotu pravidelného příjmu, aspoň ze začátku. Je potřeba něco prodávat a lidé nechtějí prodávat, protože to většinou neumějí. Je potřeba hledat nové schopné lidi a to je těžké, protože schopní lidé se těžko hledají. Přesto se najde velká skupina lidí, kteří multi level marketing dělají a velká skupina lidí, která ještě multi level marketing bude dělat. Proč?

Proč, lidi dělají multi level marketing

Jsou to snad dobrodruzi, hledající štěstí?

Jsou to snad blázni, kteří se nechali napálit?

Nejsou, ani se nijak neodlišují od těch, kteří multi level marketing nedělají. Jenom při svém rozhodování našli své, dostatečně silné, „proč“.

Proč, je jedna z nejdůležitějších věcí na světě

Proč, někdo vyhledává dobrodružství a riziko, protože má své proč. Má proč, které je silnější, než všechna možná rizika, která by jej dokázala zastavit.

Lidé nechtějí dělat vůbec nic. Začnou něco dělat, až najdou dostatečně silné proč, něco dělat.

Celý náš život se skládá z otázek proč. Vždy, když se rozhodujeme, zda budeme dělat nějakou činnost, tak hledáme odpovědi na otázky „proč ano“ a „proč ne“. Podle toho, na které straně vah bude více důvodů, nebo pro nás důležitější důvodů, tak se rozhodneme danou činnost dělat, nebo nedělat.

Všechny začátky provázejí obavy a pochybnosti. Tyto obavy a pochybnosti dokáže rozptýlit, jen dostatečně silné proč.

To je také důvod, proč lidé s vámi budou, nebo nebudou dělat multi level marketing.

Jenom pokud najdete odpověď na otázku. Proč, by měli lidé s vámi podnikat? Tak s vámi budou podnikat.

Nikoho, kromě vás, nezajímá, co jste viděli a hledali, když jste vstupovali do multi level marketingu.

Lidé s vámi budou pracovat jenom tehdy, když jejich důvody a klady, které jim může multi level marketing nabídnout převáží, nad strachy a obavami, které rozhodnutí provázejí.

Ptáte se lidí, kterým ukazujete svou obchodní příležitost, co hledají, co naplňuje jejich život, po čem touží? Znáte jejich proč?

Co všechno vám může multi level marketing nabídnout?

Hlavní věc, kterou vám může multi level marketing nabídnout je naděje. Naděje je věc, která naprosté většině lidí chybí, a zoufale ji potřebují. Často se stane, že se zaseknete v nějaké situaci a nevidíte žádné možné východisko, které by vás naplňovalo nadějí, že vše bude v pořádku.

Multi level marketing nenabízí jednoduchou cestu. Jednoduchá cesta neexistuje. Multi level marketing nabízí odměnu těm, kdo jsou ochotní pro své proč, překonat řadu překážek, nechat se vést a růst.

Spojte se, se mnou. Najdeme společně odpověď na vaši otázku proč. Poté se můžete rozhodnout, zda vám multi level marketing, může vaše proč splnit, nebo se svých snů vzdáte.

Přeji mnoho úspěchů

Zjistil jsem, že lidi (ne)chtějí dělat multi level marketingPřihlaste se k emailovému kurzu, který jsem, pro vás, připravil.

Neznáte své proč? Můžeme jej najít spolu.

Byl článek přínosný, tak jej sdílejte pomocí sociálních sítí, podělte se v komentářích o své zkušenosti.

Bookmark the permalink.
Ondřej OTST napsal:

Petře děkuji Ti za článek! Věřím, že pomůže hodně lidem, kteří se rozhodli být dobrým sponzorem a pomáhat ostatním k úspěchu.

Ondřej

Petr Novák napsal:

Děkuji, jsem rád, že jsou mé články přínosné.