Kontaktování, které zaručeně nakopne sebevědomí

kontaktováníKontaktování, které vám dnes představím je velmi jednoduché. Nepotřebujete žádné velké řečnické schopnosti, ani jiné rozsáhlé znalosti. Jeho jedinou nevýhodou je, že je potřeba jít opět mezi lidi. Budete potřebovat ze začátku špetku odvahy a kuráže. No, možná větší špetku.

Dobrý den, můžete mě poradit?

Možná, co potřebujete?

Ještě s několika dalšími lidmi rozšiřuji své podnikání. Hledáme schopné lidi, pro spolupráci. Tak jsem se chtěl zeptat vás, jestli znáte někoho schopného, koho mě můžete doporučit?

To je celé nehledejte žádné složitosti. Prostě položte tuto jednoduchou otázku, co nejvíce lidem a počkejte, co se bude dít.

Upravte si jenom pár slov, aby věta seděla na vaši společnost.

Jak poroste vaše sebevědomí, tak budete pokládat složitější otázky i dávat složitější odpovědi. Možná se před otázkou budete s lidmi bavit o jiných věcech. Nyní však potřebujete ztratit veškerý ostych z cizích lidí, tak to drže maximálně jednoduché.

Nestalo se mi, že by někdo, na otázku „můžete mě poradit?“, řekl ne.

Je to zastaralé a jsou mnohem lepší způsoby kontaktování

Ano, je to zastaralé. Přiznávám, že i dost šílené. Přesto to stále funguje. Pokud zvládnete toto, tak nevím, co už by vám mohlo zabránit ve vybudování vašeho skvělého podnikání.

Trénujte denně. Ptejte se lidí, když jdete na nákup. Ptejte se, když jdete na vlak. Ptejte se, když jdete na procházku. Ptejte se, když jdete dělat nové kontakty 🙂

Ptejte se stále. Ze začátku vás lidé možná, ani nenechají dokončit, co chcete říct. Kdo by taky poslouchal nějakého „koktajícího, potícího se blázna“. Časem vás lidé začnou poslouchat. Lidé jsou od přírody zvědaví, tak chtějí vědět, co se jim snažíte sdělit.

Hlavně začnou ve vás vidět někoho, kdo jim může pomoci, a dají vám na sebe kontakt.

Vy po nich nechcete nic podepsat, nic zaplatit. Jenom se ptáte, jestli znají někoho schopného. Pokud neznají, tak se nic neděje. Poděkujte, popřejte hezký den a jděte dál.

Pamatujte, vy máte právo se zeptat a každý má právo odpovědět „ano“ nebo „ne“.

kontaktování

Spojte se, se mnou. Mohu vám pomoci začít.

Jestliže vás článek zaujal, sdílejte jej prostřednictvím sociálních sítí.

Podělte se ze svým názorem v komentářích.

Vezměte si ode mě dárek, který jsem pro vás připravil.

Bookmark the permalink.