Kam směřuje váš život? Jdete směrem, po kterém toužíte?

Každé ráno potkávám spousty spících lidí. Všichni jdou a dělají věci, které mají naučené. O svém chování nepřemýšlejí, protože jejich tělo spí. To co dělají, mají naučené a dokáží to dělat s vynaložením minima mozkové aktivity. Dopřávají tělu, ještě trochu spánku za chůze.

Ráno vstát a odejít do zaměstnání. Jediné myšlenky jsou, ať již sedím ve vlaku a mé oblíbené místo je volné. Ono bude volné, protože touto dobou jezdí jenom jedni a ti samí lidé, kteří mají svá oblíbená místa a nemají rádi, jakoukoliv změnu zasedacího pořádku. Nemají rádi nic, co by narušovalo jejich léty zaběhanou rutinu.

Jenom usednout na místo a ještě chvíli spát, než budou muset začít práci ve svém zaměstnání, které je nebaví, ale jsou tam zvyklí, tak je to pro ně „pohodlné“.

Na zastávce, kde se míjejí vlaky je vidět, že v protijedoucím vlaku to vypadá úplně stejně, jenom lidé jedou opačným směrem. Všichni by uvítaly malé zpoždění, protože to by jim dalo několik málo minut spánku navíc.

Když v pondělí ráno slyším první větu s příchutí povzdechu.

„Už aby byl pátek….“

Tak přemýšlím, proč to všichni tito lidé dělají, co je k tomu motivuje, jak dlouho se to dá zvládnout.

Je naše pohodlnost natolik silná, že raději budeme do 65 let nebo možná do 70 let dělat každý pracovní den něco, co nás nebaví, nebo budeme vstávat v dobu, která pro nás není vůbec příjemná?

Kam směřujeme, kde jsou naše sny

Většina lidí, si takto prožije celý život a akceptují v ročním koloběhu týdenní přestávky, kdy mohou tento kolotoč opustit a věnovat se třeba rodině na dovolené.

Je opravdu, tak těžké něco změnit?

Vraťte se do let dospívání, kdy jste se nebály snít o úžasném životě o cestování, oživte své sny. 

Zkuste přemýšlet, jak by mohl vypadat váš život, kdyby se vám do něj každodenně nepletlo zaměstnání.

Nemusíte ihned provádět radikální kroky a podávat výpověď. Stačí jen snít a možná toto snění bude vaším prvním krokem k hledání změny, po které ve svém životě tajně toužíte, ale máte strach si připustit, že mohla být skutečná. Máte strach si připustit, že život, který žijí úspěšní, by mohl být reálný i pro vás?

Opusťte stereotyp všedních dní a hledejte cestu, která by mohla být změnou!

Nebo si natáhněte budíka a doufejte, že to do pátku zase nějak překlepete a potom bude zase dva dny klid a můžete se věnovat tomu, co máte rádi.

Toužíte po změně? Potom mě napište ještě dnes, nebo rovnou hned teď. Mohu vám pomoci najít naději, kterou tolik toužíte, do svého života, přivolat.

Věřím, ve váš úspěch.

3 kroky, které vás zbaví frustrace v mlm, jednou provždyPřihlaste se zdarma k emailovému kurzu, který jsem, pro vás připravil.

Máte pocit, že je načase něco v životě změnit? Kontaktujte mě.

Byl článek přínosný, tak jej, prosím, sdílejte pomocí sociálních sítí. Podělte se v komentářích z ostatními o své zkušenosti.

Bookmark the permalink.