Jaké jsou počáteční náklady v MLM?

Jedním z nejdůležitějších kritérií pro výběr vašeho domácího byznysu jsou počáteční náklady. Víte kolik, vás bude stát a proč je to důležité pro váš úspěch v síťovém marketingu? Bojíte se, že náklady budou příliš vysoké a nebudete si je moci dovolit? Nemusíte mít strach, pokud je systém kvalitní náklady nejsou příliš vysoké. Pojďme se na počáteční náklady podívat podrobněji.

Jaké jsou počáteční náklady v MLM?

Budujete svou síť za pomoci reklamy? Uveřejňujete inzeráty v inzerentních novinách, časopisech, platíte odkazy na internetu, rozesíláte papírovou poštu, máte najatou agenturu na PR managment?  Toto jsou věci, které vám opravdu pomohou rychle vybudovat svou síť a dostat se do podvědomí potencionálních zájemců. Skrývá se zde jedno velké „ale“. Tento systém bude fungovat jen vám a všem co jsou ochotni akceptovat velké náklady na reklamu. Všichni ostatní skončí, protože si nebudou moci na začátku svého podnikání tyto náklady dovolit. Většinou nebudou ze začátku ani své příležitosti věřit jako něčemu do čeho se vyplatí příliš investovat. Vaše náklady nepřinesou dlouhodobý příjem. Tento systém není duplicitní!

Šanci na úspěch v odvětví síťového marketingu mají jen věci, které jsou duplicitní! Z tohoto důvodu by nemělo vaše domácí podnikání obsahovat příliš vysoké startovní náklady, ani provozní náklady. Jedním ze základních motivů, ke vstupu do síťového marketingu, je řešení finanční situace. Lidé, kteří chtějí řešit svou finanční situaci, nemají příliš volných investičních prostředků. Nemohou si dovolit vysoké investice, ani s příslibem, že se jim v dohledné době určitě vrátí. Samozřejmě se jedná o podnikání a s investicemi se musí počítat.

Buduje váš upline svou síť za pomoci placené reklamy a nutí vás to dělat také? Jestli jste z toho již unavení, zkusme to spolu dělat jinak.

Jestliže vás článek zaujal, sdílejte jej prostřednictvím sociálních sítí.

Pošlete jej svým známým.

Napište do komentářů svůj názor.

Zaregistrujte se pro získávání novinek z těchto stránek.

Bookmark the permalink.
Robert napsal:

Tohle je parádní článek.

Škoda, že si to neuvědomují lidé, kteří se jen snaží být vidět na první stránce google prostřednictvím vložených prostředků do reklamy. Ano je to způsob, ale přesně jak píšete Petře, jen krátkozraký a neduplicitní.

Chce to stát se lepším internetovým marketérem než jen cpát peníze do PPC.

Díky za tento článek.