Jak správně začít v mlm – 3 kroky, které je třeba udělat v prvních dnech vašeho podnikání

Tak jako v klasickém podnikání je i v mlm velmi důležitý samotný start. Chyby, které uděláme na začátku podnikání se mohou projevit v pozdějších fázích podnikání, nebo nás mohou nějakou dobu zpomalovat. Je škoda promeškat začátek, protože jako při každém začátku, jsme nadšení a nadšení nám pomáhá snáze překonávat překážky. Proto je důležité vědět, jak správně začít v mlm.

Jak správně začít v mlm – 3 kroky, které je třeba udělat v prvních dnech vašeho podnikání

Je velmi důležité vědět jak správně začít v mlm. Je také velmi důležité, nejenom o těchto krocích vědět, ale také je udělat. Jenom jejich znalost nám úspěch nezaručí.

1. krok jak správně začít v mlm – sen

První věcí, kterou je potřeba v mlm udělat je identifikavat váš sen.

Sen může být cokoliv, co vás nějak ovlivňuje. Něco, co vás žene dál a dál. Něco, po čem toužíte tak, že bez toho témeř nemůžete být. Sen vás udrží na cestě, když se vám nebude dařít. Sen vám pomůže zapálit jiskřičku naděje v lidech, se kterými se dělíte o vaši příležitost. Sen je vaší hybnou silou, která vám pomůže překonat všechny překážky.

Objevte svůj sen a objevíte svůj smysl života.

Lidé jsou nastavení většinou negativně. Budete se s těmito negativními lidmi setkávat. Váš sen bude něco, co je přitahuje a pomůže vám rozptýlit obavy a negativitu.

Když je sen dostatečně veliký, tak na faktech nezáleží. – Dexter Yager

2. krok jak správně začít v mlm – produkty

Právě jste si založili svou vlastní obchodní firmu. Otevřeli jste si svůj obchod. Tak je na čase se seznámit s produkty, které bude váš obchod nabízít svým zakazníkům.

Vyzkoušet produkty a přesvědčit se o jejich kvalitě je velmi důležité. Lidé se vás budou ptát zda produkty používáte a jak jste s nimi spokojení. Osobní zkušenost je vždycky lepší, než jenom nějaké údaje vyčtené z prodejního katalogu.

Máte svůj vlastní obchod, tak v něm nakupujte. Nechoďte na nákupy „přes ulici“ ke konkurenci.

3. krok jak správně začít v mlm – seznam jmen

Teď přijde na řadu první „skutečná práce“. Napište si svůj seznam jmen. Založili jste si svou vlastní firmu a je třeba o tom říct, co nejvíce lidem.

Na váš seznam jmen patří všichni lidé, které znáte. Nyní není třeba určovat, kdo by se pro vaši příležitost hodil. Napište všechny a potom z napsaných jmen můžete vybírat.

Čím více lidem o svém podnikání řeknete, tím rychleji vaše firma poroste. Lidé na vašem seznamu jmen vás znají a mají k vám nějakou formu důvěry. Je jednodušší pracovat s těmito lidmi, než s lidmi úsplně cizími. Na těchto lidech můžete trénovat.

Seznam jmen je motorem vašeho podnikání v mlm. Pokud nemáte seznam jmen, tak vaše podnikání poroste velmi pomalu, spíše vůbec, aspoň ze začátku.

Tyto tři kroky, byste měli zvládnout v prvních 48 hodinách vašeho podnikání. Pokud se vám to nedaří, tak je tu váš sponzor, který vám pomůže. O tom, co pro vás může váš sponzor také udělat píši v jednom ze starších článků.

Přidejte si mé stránky mezi oblíbené na Facebooku a dostávejte informace, pro váš úspěch jako první.

Jak správně začít v mlm - 3 kroky, které je třeba udělat v prvních dnech vašeho podnikáníPřečtěte si ebookkterý jsem, pro vás připravil.

Naskočte do hry a zahajte své vlastní mlm podnikání, připojte se k mému týmu.

Byl článek přínosný, tak jej, prosím, sdílejte pomocí sociálních sítí. Podělte se v komentářích z ostatními o své zkušenosti.

Bookmark the permalink.