Jak rychle zvýšit sebevědomí

Výše sebevědomí má vliv na všechny naše činnosti. Pokud máme vysoké sebevědomí, tak nám činnosti spojené s tímto sebevědomím jdou jednodušeji a děláme je raději. Někdy naše sebevědomí poklesne jenom v důsledku vnějších okolností. Jak v takovém případě nabýt ztracené sebevědomí zpět a získat potřebnou kontrolu.

Sebevědomí také potřebujeme při osobních setkáních s druhými lidmi. Při těchto chvílích naše sebevědomí není často na úrovni, kterou bychom chtěli. Výši sebevědomí ovlivňují myšlenky, které se honí hlavou a vzbuzují v nás obavy. Jak v takových případech rychle zvýšit sebevědomí?

Když jsem začínal pracovat s lidmi, tak každá další schůzka s novým člověkem, pro mě byla už dopředu pohromou. V mysli se mně začaly promítat obrazy, jak tento člověk bude reagovat, jaké bude mít názory, co si bude o mně myslet? Samozřejmě mysl posílala jenom negativní odpovědi. S tímto nastavením jsem začínal schůzku. Mé sebevědomí bylo na nule a všichni kolem to samozřejmě museli vidět. Projevovalo se to, tak že mně vypadávaly slova, potil jsem se, ztrácel jsem se v hovoru. Každou další schůzkou to bylo lepší, ale přesto jsem potřeboval, najít způsob jak rychle zvýšit sebevědomí. 

V knihách jsem objevil hodně způsobů jak rychle zvýšit sebevědomí.  Vyzkoušel jsem několik způsobů jak rychle zvýšit sebevědomí. Dva z těchto způsobů, jak rychle zvýšit sebevědomí, mně zaujaly a začal jsem je používat.

  1. Způsob jak rychle zvýšit sebevědomí

Používám jej kdykoliv mně přepadnou neprospěšné myšlenky a potřebuji je zahnat. Začnu si přeříkávat slova, která jsou pozitivní. Nedávám je nijak do souvislostí nebo příběhů, jen je opakuji stále dokola, tak dlouho dokud se nedostaví zlepšené sebevědomí nebo dokud mám čas. Používám slova.

Radost, úspěch, bohatství, harmonie, vitalita

  1. Způsob jak rychle zvýšit sebevědomí

Tento způsob používám před plánovanou schůzkou, abych zahnal obavy a myšlenky na neúspěch. Je to motivační řeč, kterou k sobě pronáším. Můžete si vytvořit svou řeč nebo si nějakou vypůjčit z knihy jako jsem to udělal já. V knihách Myslete velkoryse a Sebevědomá konverzace, jsou ukázky, jak má taková řeč vypadat.

Já, jsem stvořen pro úspěch a jsem schopen dosahovat velkých věcí. Je-li toto podnikání dost dobré pro mě je dost dobré pro kohokoliv jiného. Pro každého bude štěstí, pokud se bude moci ke mně a mému týmu připojit. Jsem hrdý na to, co mám a jsem naplněn sebedůvěrou. Já to zvládnu!

Již víte, co budu dělat před naší schůzkou. Teď se ještě podívejte proč, byste si se mnou měli schůzku domluvit..

Bookmark the permalink.