Jak přesvědčit nerozhodného člověka, ke spolupráci v MLM?

Jak přesvědčit nerozhodného člověka, ke spolupráci v MLM?Ukázali jste někomu prezentaci a ten někdo je z MLM příležitosti nadšený? Má jen jeden malý problém, vůbec si nevěří. Neví, jestli je MLM pro něj a jestli to zvládne. Jak můžete takového člověka zlomit a dostat jej do svého MLM? Zde je pár tipů, které většinou fungují jako velmi jemné síto.

Jak přesvědčit nerozhodného člověka, ke spolupráci v MLM?

“Já nevím, jestli to zvládnu?”

Po této otázce se v mých očích rozsvítí. Představuji si, jak na můj účet tečou penízky z provizí. Mé konto se plní. Je to blažený pocit. Jsem jen takový malý kousek od registrace nového člověka pro můj MLM. Musím, rychle říct STOP. Nikoho nepřesvědčuj, nikomu se nepodbízej. Oni potřebují mně, ne já je.

Místo přesvědčování zkuste jiný postup.

Otázka: “Nejsem si jist, jestli to dokážu?”

Odpověď: “Tak, to máš asi pravdu.”

Nebo

Otázka: “Chci do toho jít, ale ujisti mně, že dostanu své peníze co nejrychleji zpět.”

Odpověď: “Hmm, nejsem si jistý, jestli je MLM pro tebe. Lidé, kteří dostanou rychle zpět své peníze jsou přizpůsobiví, sebevědomí a postupují podle pokynů. Podle toho co jsi teď řekl, myslím, že MLM není pro tebe vhodné.”

Víte proč je toto správně?

Oni očekávají, že jim budete vyprávět o rychlých startovních bonusech, jak dobře se budou mít, jak jsou úžasní a jak jim MLM změní život a dá svobodu

Nedělejte tuto chybu. 

Nepodbízejte jim svůj MLM byznys. Prostě jim ho vezměte. Oni po něm rádi skočí. Pokud nebudou dodržovat vaše vedení, tak skončí a nemohou být naštvaní na vás, nic jste jim nepodbízeli, dokonce jste řekli, že to není pro ně vhodné.

Nerozhodní lidé, jdou jen velmi těžko přesvědčit k jakékoliv akci. Pravděpodobnost, že tito lidé brzy skončí je velká. Možná je někdy opravdu lepší když ani nezačnou. Ušetříte si spoustu času a starostí.

Prospekce je základním stavebním kamenem MLM. Ovládněte tuto činnost a získáte plnou kontrolu nad svým MLM.

Pojďme spolu vytvořit úspěšný obchodní tým.

Jak přesvědčit nerozhodného člověka, ke spolupráci v MLM?

Jestliže vás článek zaujal, sdílejte jej prostřednictvím sociálních sítí.

Pošlete jej svým známým.

Napište do komentářů svůj názor.

Zaregistrujte se pro získávání novinek z těchto stránek.

Bookmark the permalink.