Jak poznáte ideálního člověka, pro váš mlm?

Nedávno jsem dostal zajímavou otázku. Je místo, kde je větší pravděpodobnost najít člověka, který bude ochoten budovat svou firmu v mlm? Nikdy jsem o tom takto nepřemýšlel, tak nevím, ale asi takové místo neexistuje. Spíše jsem se zamyslel nad tím, jak vypadá člověk, který je nejvhodnější kandidát na úspěch v mlm.

Jak poznáte ideálního člověka, pro váš mlm

Člověk, kterého hledáte, by měl splňovat tři základní věci. Absence jedné z nich neznamená, že by nemohl své podnikání budovat nebo, že by nemohl být úspěšný. Znamená to jenom to, že v současné době není připraven začít pracovat. Může se registrovat, ale bude mu nějakou chvíli trvat, než opravdu začne vyvíjet aktivitu a růst.

Pojďme se podívat na tři věci, které by měl splňovat ideální člověk, pro váš mlm.

  1. Měl by být chudý

Ideální člověk, by měl být chudý. Není to chudoba ve smyslu finančním. Měl by být chudý v duševním naplnění. Jeho současné postavení jej nenaplňuje. Není spokojen se svou situací, se svým postavením, se svým životem.

Může to být klidně člověk, který právě vyhlásil osobní bankrot, a úplně se mu rozpadl jeho svět. Stejně, tak to může být zajištěný, vysoce postavený, manažer, který jenom nemá čas na svou rodinu a chtěl by jej mít. Může to být člověk, který není spokojen se svou prací, která jej zajistí, ale v ničem jej nenaplňuje. Může to být člověk, který touží po adrenalinových sportech, ale vidina zranění a následná ztráta příjmu, jej odrazuje.

  1. Měl by být hladový

Je to hlad, který se nedá jídlem ukojit. Něco, co člověka nutí přemýšlet o tom, jak změnit svou situaci. Každým dnem hledáte cestu ze své krabičky. Něco, co by mohlo pomoci změnit současnou situaci.

Když pohár, s mírou nespokojenosti se současnou situací, přeteče, tak jste našli člověka, který splňuje tento druhý bod.

Je to člověk, který celým srdcem hledá prostředek, pro změnu své situace.

  1. Měl by být odhodlaný

Poslední bod, který dá člověku sílu jít nezdolně za svým snem.

Odhodlání přinutí člověka překonat jakoukoliv překážku. Takový člověk se nebude zabývat, co si o něm kdo myslí. Nebude brát svou současnou situaci a své dosavadní neúspěchy jako nepřekonatelnou překážku. Nikdy nepřestane jít za svým snem, dokud jej nedosáhne. Bude, tak dlouho tlouct na dveře úspěchu, až se dveře otevřou. Najde si ty pravé lidi, kteří jsou na tom stejně jako on a s nimi půjde dál.

Odhodlání přinutí člověka vytrvat a nevzdát se ve chvílích, kdy se nedaří, když si okolí klepe na čelo, když se budou druzí smát, když jej budou zrazovat.

Odhodlání udrží člověka, v trvalé akci, která je nezbytnou součástí úspěchu.

Našli jste se v některém z bodů?

V tom případě, je možná nejvyšší čas začít hledat prostředek, který vám pomůže změnit vaši současnou situaci k lepšímu.

Možná je váš život takový jaký jste si představovali. V tom případě za něj děkujte, protože patříte do velmi malé skupiny lidí, kteří jsou se svou situací a svým životem spokojení.

Přece jenom pokud byste se našli v některém z předchozích bodů, tak se můžete podívat na následující odkaz. Možná najdete něco, co hledáte. Něco, co vám pomůže.

Udělejte správné rozhodnutí a mějte příjemný den.

Chcete se stát součástí úspěšného týmu?

Jestliže vás článek zaujal, sdílejte jej prostřednictvím sociálních sítí.

Podělte se ze svým názorem v komentářích.

Vezměte si ode mě dárek, který jsem pro vás připravil.

Bookmark the permalink.
Robert Slovák napsal:

Petře, děkuji za fantastický článek…

To je tak trefné, že k tomu nemám ani co dodat.

Díky za sdílení této moudrosti.

Přeji skvělý den a mnoho úspěchů.

Robert