Jak na pasivní příjem

Jak na pasivní příjemVětšina lidí je zvyklá jít do práce oddělat si svých osm hodin, jít domů a na konci měsíce dostat svou výplatu, toto jsou zaměstnanci. Druhá část jsou živnostníci, kteří nemají svého zaměstnavatele, ale dělají sami na sebe. Kolik udělají práce, tolik dostanou zaplaceno. Jejich postoje jsou možná jiné, ale způsob získávání peněz je stejný. Liší se jenom v tom, že živnostník je schopen do určité míry měnit výši svého příjmu, zaměstnanec nikoliv. Tyto dvě skupiny mění svůj čas za peníze.

Pokud jsme již nějaké peníze získali je možnost za jejich pomoci vytvořit pasivní příjem. Pasivní příjem není závislí na našem času a může růst téměř do neomezené výše. Jak tedy na pasivní příjem? Máme na výběr z několika možností.

Jak na pasivní příjem

Pronájem. Pokud vlastníme nějakou nemovitost nebo pozemek můžeme jej začít pronajímat. Každý měsíc nám účet přijde na účet určitá částka. Peníze z nájmu jsme získali bez nutnosti někam chodit a pracovat, je to náš pasivní příjem. Získat nemovitost, kterou můžeme pronajímat nemusí být vždy jednoduché. Je potřeba na ni první vydělat nebo je druhá možnost kdy ji získáme v dědictví.

Investování. Hotové peníze, které máme můžeme zaměnit za akcie, cenné papíry, podílové fondy. Vše toto nám vytváří pasivní příjem. Je to způsob, kdy peníze dělají další peníze. Předpokladem je opět nutnost mít do začátku nějakou vyšší částku.

Systém. Jako nejlevnější varianta pro náš pasivní příjem se jeví vytvoření určitého systému, který bude trvale generovat pasivní příjem. Může to být varianta nejlevnější, ale taky nemusí a nemusí být ani nejjednodušší. Vytvořit systém nějakou dobu trvá a stojí mnoho úsilí. Dobrým příkladem fungujících systému jsou firmy. Kdy majitel firmy násobí svůj čas počtem zaměstnanců, kteří pro jeho firmu pracují. Jako systém na pasivní příjem také fungují autorské honoráře. Autor podle prodeje svého díla dostává určitou částku. Podle prodejnosti jeho díla se určuje, také výše jeho odměny. Další systém je síťový marketing.

Pasivní příjem a síťový marketing

Síťový marketing je systém pro generování pasivního příjmu. Pokud se vám všechny možnosti zdají příliš nákladné nebo složité (každý z nás přece není výborný zpěvák nebo autor detektivek), tak síťový marketing by mohl být systém právě pro vás.

Síťový marketing nevyžaduje do začátku vysokou investici. Pokud se rozhodnete síťový marketing využít, jako zdroj vašeho pasivního příjmu, tak dostanete do rukou již fungující systém, který nemusíte sami vymýšlet od nuly. Získáte i zázemí, které vám pomůže eliminovat mnoho chyb ještě před jejich vzniknutím a další chyby vám pomůže vyřešit váš mentor, který je součástí síťového marketingu. Síťový marketing, také nabízí vzdělávací systém, který může změnit vaše myšlení na myšlení úspěšného podnikatele. Ovšem jen v případě, když budete chtít. Jako hlavní přínos síťového marketingu se dá označit vzdělání. Síťový marketing, vám dá možnost získat jiný pohled na správu vlastních financí.

Síťový marketing je byznys pro 21. století. Všem doporučuji vstoupit do společnosti síťového marketingu, získáte vzdělání, které je potřeba pro zvládnutí vlastních financí. Až se stanete úspěšní v síťovém marketingu, můžete své finance investovat, třeba do nemovitostí nebo akcií.

Nebo také nemusíte a můžete si zvolit svou vlastní cestu k získání pasivního příjmu. Ať se na to díváte jakkoliv o pasivní příjem by jste se měli zajímat a začít co nejdříve pracovat na jeho získání. Pokud vaší volbou a životním snem není pracovat do 70. nebo více let za mzdu, která stačí jen tak, tak k přežití.

Pokud budete chtít mohu vám pomoci vybudovat pasivní příjem. Síťový marketing je správnou volbou pro všechny, kdo touží po finanční svobodě a nemají v současné době volný investiční kapitál. Klikněte sem pro více informací.

Pokud vás článek zaujal, tak jej sdílejte, pošlete svým známým nebo si přidejte mé stránky do oblíbených na Facebooku.

Přeji vám ať je vaše cesta za pasivním příjmem zábavná. Na jejím konci čeká velký úspěch.

Petr Novák

Bookmark the permalink.

A nebo vklady s garantovaným výnosem (pokud je výnos větší než inflace)

Petr Novák napsal:

U nás je dost problém, že fondy s garantovaným výnosem moc nejsou a pokud jej najdete, tak určitě nenabízí garantovaný výnos vyšší jak inflace. Dividendové akciovky, aby se vám toto vyplatilo a mohl jste mít nějaký zajímavý výnos potřebujete velkou investici. Takže tento způsob můžete praktikovat, ale první doporučuji získat potřebný kapitál pomocí vlastního byznysu a MLM je velmi zajímavá cesta.
Potom se dostáváme k tomu, že je lepší přímo investovat na burze.

martin napsal:

Můj názor je, že nejlepší způsob budování pasivních příjmů je investovat do stabilnch dividendvých akciovek.

BOHatý táta napsal:

Výborný americký amway gulášek.

Petr Novák napsal:

Dobrý den,

děkuji za názor. Ano, ve spoustě příspěvků a článků vycházím z názorů Roberta Kiyosakiho. Myslím, ale že v žádné jeho knize neuvádí přímo, o které společnosti síťového marketingu mluví.

Martin napsal:

Ja nepovažujem sieťový marketing za zdroj pasívneho príjmu. Lebo nikdy sa človek nedostane do stavu, keď nebude musieť pracovať a systém mu bude generovať provízie napr. ako pri prenájme. Akurát rozdiel bude v tom, že na vrchole rebríčka bude zarábať viac peňazí a nebude musieť predávať produkty, ale jeho práca bude skôr o pomoci ostatným a ich motivovaní.

Petr Novák napsal:

Dobrý den, děkuji za Váš názor.
Ano, síťový marketing je, v pozdějších fázích, hlavně o pomoci druhým a jejich motivaci.

S pasivním příjmem, ale nemáte pravdu. Pokud je společnost síťového marketingu dobrá, tak vám po splnění určitých podmínek garantuje vyplácení pasivního příjmu po dobu existence této společnosti, bez ohledu na to jestli jste stále aktivní nebo ne.

Zde je na toto téma článek http://www.petrnovak.eu/3-pilire-financniho-uspechu-v-mlm/