Jak by měl vypadat ideální zdroj příjmů?

Jak by měl vypadat ideální zdroj příjmů?Jak by měl vypadat váš ideální zdroj příjmů? Myslíte, že vydělávat peníze je složité? K vydělání peněz je potřeba každý den opouštět domov a rodinu? Tak to dělá většina lidí, ale je možnost, jak tento koloběh změnit. Je několik možností, jak vydělat peníze z pohodlí svého domova.

Najdete jistě mnoho nápadů, jak vydělat peníze z pohodlí vašeho domova. Můžete mít internetový obchod nebo nabízet prostřednictvím internetu různorodé služby. Pak je také možnost, při které dostanete zaplaceno za činnosti, které dnes a denně děláte, zadarmo a přinášejí zisk někomu jinému.

Jak by měl vypadat ideální zdroj příjmů?

Pojďme se blíže podívat na možnost, že si necháte zaplatit za činnosti, které již dnes děláte. Jsou to činnosti, které dělat musíte a bez kterých se neobejdete. Z těchto každodenních činností má někdo zisk. Je jen na vašem rozhodnutí, komu tento zisk přisoudíte. Myslím, že velmi dobré rozhodnutí je tento zisk přisoudit sobě.

Na myšlence v předchozím odstavci je založen celý multi level marketing. Multi level marketingové společnosti, které působí na našem trhu, nabízejí výrobky, z mnoha různých odvětví. Největší počet společností multi level marketingu se, ale orientuje na výrobky každodenní spotřeby. Jsou to výrobky, které každý z nás nakupuje opakovaně každý den, týden, měsíc.

Zkuste si jeden měsíc, nebo více měsíců, dělat záznamy o všech nákupech, které jste provedli. Zjistíte, že výraznou část nákladů tvoří sortiment, který se na vašem seznamu objevuje opakovaně.

Tohoto faktu multi level marketing využívá. Proč, utrácet peníze v obchodech a platit provize překupníkům, reklamním agenturám a dalším lidem nabaleným na maloobchodní prodej?

Společnosti multi level marketingu vybraly část sortimentu, jehož nákup provádějí zákazníci opakovaně v přiměřeném časovém období. Nabízejí svým lidem tento sortiment za velkoobchodní ceny. Tím člen multi level marketingové společnosti šetří náklady na nákup těchto výrobků. Tímto dokážete ušetřit podstatnou část nákladů na provoz domácnosti, ale samotný nákup netvoří zisk, který by nás trvale osvobodil od nutnosti každodenně odcházet od rodiny do zaměstnání.

Zisk se tvoří až v dalším kroku. Nakupujete ve svém obchodě a jste spokojení s výrobky? Tak proč, nenaučit tento obchod využívat také další lidi? Pokud naučíte používat obchod dalšího člověka, tak část peněz, které v tomto obchodě utratí, vám připadne jako odměna za to, že jste jej naučili tento obchod používat.

Záleží jen na vás, jestli budete tento obchod používat jenom pro sebe nebo jej naučíte využívat jednoho, deset nebo sto dalších lidí. Multi level marketingové společnosti nikdy na nikoho netlačí, aby jejich obchod propagoval, když nechce.

Nezní ta jako ideální zdroj příjmů? Nakupujete výrobky pro svou potřebu za velkoobchodní ceny, tím šetříte náklady na provoz vlastní domácnosti. Dostáváte zaplaceno za to, že to samé jste naučili další lidi. Navíc vás systém multi level marketingové společnosti naučí, jak říci dalším lidem o tomto obchodě, aby jej chtěli také využívat. Ano, myšlenka multi level marketingu je takto jednoduchá.

Možná si pokládáte otázku „Proč, to teda nedělají všichni?“

Jsou dvě skupiny lidí, kteří multi level marketing nedělají.

První skupina – Má nějaký osobní důvod proč, multi level marketing dělat nechce. Pokud patříte mezi tuto skupinu, tak se podělte se svou odpovědí s ostatními v komentářích pod článkem.

Druhá skupina – Těmto lidem multi level marketing ještě nikdo nepředstavil. Neví, že něco, tak jednoduchého existuje.

Jak jste na tom vy? Kolika lidem řeknete dnes nebo zítra o multi level marketingu. Kolik lidí naučíte svůj multi level marketingový obchod používat?

Pokud máte zájem, mohu vás naučit používat jeden velmi dobrý multi level marketingový obchod. Podívejte se zde.

S vírou ve váš úspěch Petr Novák

Jak by měl vypadat ideální zdroj příjmů?

Jestliže vás článek zaujal, sdílejte jej prostřednictvím sociálních sítí.

Pošlete jej svým známým.

Napište do komentářů svůj názor.

Zaregistrujte se pro získávání novinek z těchto stránek.

Bookmark the permalink.