Jak vypadá ideální člověk, pro mlm a jak jej získat do svého týmu

Z lidí, které jsem zaregistroval do svého mlm, skoro nikdo nic nedělá. Všichni lidé, které registruji, jsou nadšení 14 dní a potom je nadšení opustí. Tyto a podobné námitky jsem předkládal svému mentorovi. Dodnes je slyším od lidí, kteří dělají různé mlm a taky od lidí z mé skupiny. Můžete mít i vy ve skupině lidi, kteří něco dělají a nemají registraci jenom jako připomínku, že je potřeba nakoupit jednou za rok vánoční dárky?

Po úvodním nadšení přichází rozčarování, že mlm nepůjde vybudovat úplně samo. Jedná se o podnikání, na kterém je potřeba pracovat. Budujete svou firmu, která vám má zajistit svobodu, pasivní příjem, nebo cokoliv jiného, co jste v této příležitosti viděli. Proto je potřeba mít ve skupině lidi, kteří dělají určité věci. Jaké věci to jsou?

Jak se chová ideální člověk v mlm

1.     Ideální člověk v mlm vytváří osobní obrat

V kvalitním mlm jste placeni pouze z obratu, který vytvoříte vy a lidé ve vašem týmu. Nedostáváte peníze za nové registrace, nebo peníze z pravidelných poplatků. Z tohoto důvodu by měl ideální člověk umět vytvořit osobní obrat.

Pokud nejste schopni vytvořit, dostatečně velký, osobní obrat pouze vlastní spotřebou. Tak je potřeba mít zákazníky.

Kolik je potřeba zákazníků a jak velký má být obrat, to záleží na vaší konkrétní mlm společnosti. Jistě chcete, aby byl, co největší, protože potom potřebujete, k dosažení úspěchu, mnohem méně lidí ve svém týmu.

Kdy by měl ideální člověk tento osobní obrat dosáhnout? Pokud možno, co nejdříve, kdyby to bylo první týden v měsíci, tak budete jistě spokojení. Vědět první týden v měsíci, že budete mít příjem, který chcete dosáhnout, je přece skvělé.  

2.     Ideální člověk v mlm se vzdělává

Vzdělání v mlm není povinné a záleží na každém jednotlivci, jestli využije všechny možnosti, které vaše mlm společnost nabízí. Také záleží na každém, zda se vzdělává, i když se nikdo nedívá.

U všech kvalitních mlm společností, můžete využít semináře, různé školení a tréninky. To jsou všechno věci, kde jste vidět, a někdo vás může kontrolovat.

Zda čtete knížky a odbornou literaturu každý den, už nikdo kontrolovat nedokáže.

Ideální člověk, by měl také svůj postup pravidelně konzultovat se svým mentorem.

3.     Ideální člověk v mlm je v trvalé akci

To jestli jsou lidé, ve vašem týmu v akci se dozvíte na konci každého měsíce, kdy vám přijdou peníze na účet. Nejenom vám, ale také lidem ve vašem týmu. Přijdou vůbec nějaké?

Tento člověk kontaktuje nové lidi, ukazuje jim svou příležitost, začíná s nimi pracovat, konzultuje jejich první samostatné kroky. Prostě tento člověk bere své mlm, jako svou vlastní firmu a chová se jako majitel firmy, ne jako zaměstnanec.

Kolika lidem je potřeba ukázat svou příležitost měsíčně, konzultujte se svým mentorem. Toto doporučené číslo se bude nejspíš lišit. Pokud ukážete svou příležitost, co největšímu možnému počtu lidí, tak jistě nic nezkazíte. Nikdo vás za toto nebude kritizovat.

Jak ideálního člověka, pro mlm najít

Zklamu vás. Takový člověk najít nelze! Takového člověka, je potřeba všechny tyto věci naučit.

Naučit můžete jenom lidi, kteří se chtějí nechat naučit. Záleží na každém jednotlivci, jak rychle se dokáže všem těmto věcem naučit. Jak rychle dokáže přijmout do svého života mentora, který jej dovede k jeho stanoveným cílům.

Jak ideálního člověka, pro mlm vychovat

Jak jsem psal v předchozím odstavci, je potřeba jej všechny tyto věci naučit. Když někdo přichází do vašeho mlm, tak některé věci možná zná, ale v 99,9% případů, je neumí všechny.

Všechno toto můžete někoho naučit, když to budete sami umět.

Jak vysoký je váš osobní obrat – je takový jak doporučuje, váš mentor?

Jak se vzděláváte – využíváte opravdu všechny akce, které vaše mlm společnost nabízí? Vzděláváte se denně, i když se vám nechce a nikdo se nedívá?

Jste v trvalé akci – kolik lidí denně kvalifikujete, pro svou mlm příležitost, kolik jste si domluvili na týden schůzek, kolika lidem jste pomohli začít?

Nikdo, kromě vás, vás nesoudí (i když vy nad sebou vynesete, asi mnohem vyšší ortel, než někdo druhý), proto si odpovězte naprosto po pravdě.

Spoléháte se, že jednou zasponzorujete někoho, kdo vybuduje celou věc za vás? Nebojte se, nejste v tom sami. Poznal jsem mnoho lidí, kteří mají tento přístup. Používal jsem jej také. Mohu říct jednu velmi cennou zkušenost – nefunguje to!

Staňte se ideálním člověkem, pro mlm a budete naprosto nezadržitelní. Nejenom v mlm, ale ve všech ostatních činnostech. Budete žít život, bez předsudků a bez hranic.

K tomu je potřeba přijmout věci, tak jak jsou a začít jednat.

Pokud jste už v nějakém mlm, tak kontaktujte svého mentora a požádejte jej o pomoc.

Pokud přemýšlíte, že začnete budovat svou firmu v mlm, tak kontaktujte mě, mohu vám pomoci začít. Můžeme spolu růst a vytvořit kvalitní tým, který pomůže mnoha lidem.

Věřím, ve vaše správné rozhodnutí a váš úspěch

Jak vypadá ideální člověk, pro mlm a jak jej získat do svého týmuPřihlaste se zdarma k emailovému kurzu, který jsem, pro vás připravil.

Máte pocit, že je načase něco v životě změnit? Kontaktujte mě.

Byl článek přínosný, tak jej sdílejte pomocí sociálních sítí. Podělte se v komentářích z ostatními o své zkušenosti.

Bookmark the permalink.