Existuje podnikání s nulovým rizikem?

Podnikání s nulovými riziky je sen každého podnikatele. Takové podnikání je zároveň nedosažitelný sen, pro drtivou většinu podnikatelů. Přesto je část podnikatelů, jejichž podnikání se velmi těmto nulovým rizikům blíží.

Podnikat bez rizika nelze, ale snížit rizika na minimum lze.

Klasické podnikání

Potkávám mnoho lidí, kteří zkoušeli podnikat na vlastní pěst a s tímto podnikáním neuspěli. Nemusím chodit, ani daleko patřím také do této skupiny. Nastaly některé skutečnosti, které jim nedovolili, již dále podnikat a rozvíjet svou firmu.

Sami říkají, že se cítí několikaletým podnikáním vyčerpaní a úplně na dně.

Někdy i ne vlastním přičiněním dojdou o velké peníze, nepodaří se plánovaný projekt. Končí v dluzích a touží dosáhnout aspoň nuly, aby nemuseli již splácet své dluhy, které je drží stále na jednom místě, v nejistotě.

Za jak dlouho vidí podnikatel opravdu vydělané peníze? Jak dlouho trvá, než dokáže splatit všechny své půjčky, které potřeboval na start podnikání?

Je vyčerpávající se každý den ráno probouzet s tím, že je potřeba vydělat na několik úvěrů. Započítat neustálé zdražování energií. Překonat tlak odběratelů na snížení výkupních cen.

Hodně lidí se jenom při této představě raději rozhodne s podnikáním vůbec nezačít. Na druhou stranu hodně lidí i přes tyto rizika začíná podnikat, doufají a věří, že jim se podaří splnit si své sny a vybudovat úspěšnou firmu, která jim zajistí výborný životní styl pro celou rodinu.

Pro ty, co nenašli sílu začít klasické podnikání nebo se jim v klasickém podnikání nepodařilo uspět je i jiná cesta. Z hlediska rizik je tato cesta mnohem schůdnější.

Multi level marketing

Toto podnikání má mnoho zaužívaných názvů a pojmenování, ale skrývá se pod ním vždy multi level marketing.

Tento druh podnikání je odborníky považován za byznys pro 21. století. Za něco, co nabízí možnost uspět všem, bez rozdílu.

–       Není potřeba se pro začátek zadlužit. Toto je nesmírná výhoda. Do začátku není potřeba získat žádnou horentní sumu.

–       Od začátku se podnikatel v multi level marketingu zaměřuje na budování své sítě zákazníků a obchodních partnerů.

–       Není třeba řešit plno věcí, které jsou potřeba vyřešit v klasickém podnikání. Pronájem prostor, nábor zaměstnanců, nákup potřebného vybavení a další nezbytnosti, bez kterých se klasické podnikání neobejde.

–       Získáte zkušenosti lidí, kteří již v podnikání nějakou dobu působí. Tito lidé jsou zainteresovaní na vašem úspěchu. Je jejich cílem vám, co nejvíce a co nejrychleji pomoci uspět.

–       Není potřeba opouštět současné zaměstnání. Je možné začít na vedlejší úvazek.

Proč bych měl chtít začít podnikat a mít vlastní firmu?

 Položte si otázku:

„Za jak dlouho se svým platem vydělám dostatek peněz, abych už nikdy nemusel pracovat a mohl zaměstnání opustit?“

Odpověď většiny, je nikdy! Zaměstnanec dostává za svou práci zaplaceno pouze jednou. Jakmile přestane práci odvádět, přestane také dostávat plat.

Vlastník firmy má možnost získat pasivní příjem, který generuje jeho firma, bez jeho fyzické přítomnosti. Pokud se vám jednou podaří tento pasivní příjem vybudovat, tak již není potřeba každodenně docházet do zaměstnání, ale jen hlídat, aby tento pasivní příjem dále rostl.

 Stále ještě váháte, zda je, pro vás multi level marketing to pravé?

Tak v tom případě nemáte sny nebo vám funguje velmi dobře klasické podnikání.

Nedoporučuji nikomu odkládat start podnikání, až na dobu, kdy váš zaměstnavatel bude snižovat náklady, tím že propustí několik zaměstnanců nebo přesune svůj podnik na východ.

– Zkrachovalo vám vaše podnikání? Multi level marketing je výbornou volbou, jak získat zpět své peníze, víru ve své schopnosti a dosáhnou své sny.

– Přemýšlíte začít v klasickém podnikání? Váháte kvůli nutnosti opustit současné zaměstnání nebo nutnosti se zadlužit? Tady je také řešením multi level marketing.

– Nemůžete najít zaměstnání? Proč, nezkusit multi level marketing. Do začátku není potřeba živnostenský list, tak vaše sociální dávky nebudou ohroženy.

– Setrváváte v současném zaměstnání jenom, protože nic lepšího nemáte? Začněte pracovat sami na sebe a vezměte zodpovědnost do svých rukou.

Volba je jen na vás. Záleží jen na vás, jestli si najdete důvod, proč se stát finančně i časově nezávislými.

Spojte se, se mnou. Mohu vám pomoci začít.

Jestliže vás článek zaujal, sdílejte jej prostřednictvím sociálních sítí.

Podělte se ze svým názorem v komentářích.

 Vezměte si ode mě dárek, který jsem pro vás připravil.

Bookmark the permalink.