Dostanete to, na co se soustředíte

soustredeniNa co, právě myslíte? Na váš pokrok, nebo na problémy, které vám v něm brání? Vždy dostanete to, na co se soustředíte. Nemůže to být jinak. Kam směřuje vaše pozornost, tam směřuje také vaše cesta.

Necháte se rozptýlit a sejdete z nastavené cesty? Oslovila vás nějaké novinka, kterou jste museli prozkoumat? Soustředíte se na věci, které nemůžete ovlivnit? Potom to bude na vašich výsledcích vidět.

Soustředili jste se na výmluvy? Hledáte důvody proč, vám něco nejde? Potom dostanete důvody, proč vám něco nejde! Vše funguje dle vašeho přesvědčení. Vaše výsledky budou odrážet vaše výmluvy.

Pokud se soustředíte na odkládání, tak budete mít stále, co na práci. Věci, které mají být udělány nyní, udělány nebudou. Vždy se najde něco, co je „velmi“ důležité. Vaše výsledky budou podle toho také vypadat a nebude nic pořádně dokončeno.

Soustřeíte se na to, že je to příliš těžké a téměř nemožné? Potom to také takové bude. Budou se vám do cesty stavět překážky, které vás budou zdánlivě převyšovat. Dostanete podle toho výsledky, které budou odrážet váš přístup.

Soustředili jste se na obviňování druhých lidí? Potom není určitě složité najít někoho, kdo za to může. Dostává se vám mnoho lidí, kteří za to mohou. Od blízkých v rodině, od spolupracovníků, až po úplně cizí lidi. Nakonec výsledky jsou vaše a odpovídají vašemu přesvědčení.

Zapomeňte na tyto myšlenky, které vás zpomalují. Soustřeďte se na myšlenky, které vám mohou pomoci, a které vás posunou k vytyčeným cílům.

Dostanete to, na co se soustředíte

Soustředíte se na příležitosti? Potom vám tyto příležitosti dají možnost k růstu a nasměřují vás vpřed k úspěchu. Kam se podíváte, tam se budou zjevovat další a další možnosti, jak uspět.

Soustředíte se na zlepšování? Potom se budete neustále zlepšovat. Vaše výsledky porostou a s nimi vaše nadšení a touha jít stále dál a dál a být lepší a lepší. Budete se na věci, do kterých se vám příliš nechtělo, těsit. Výsledky budou každý den, týden, měsíc, rok, lepší a lepší.

Soustředíte se na úspěch? Potom budete postupovat k úspěchu. Vaše cesta nemusí být přímá, vaše cesta může být těžší, než cesta někoho jiného, ale když nesejdete z cesty, tak dojdete tam kam chcete dojít.

Na co, se soustředíte zrovna teď? To nasměřuje vaši další cestu na nejbližší hodiny a dny. Kdykoliv můžete své myšlenky změnit.

Toužíte vykročit na cestu úspěchu? Připojte se k mému týmu, mohu vám pomoci.

Bookmark the permalink.