Co je nejdůležitější na světě?

Na otázku, co je nejdůležitější na světě, odpovídá většina lidí podobně. Nejdůležitější, ze všeho je čas. Přesto, když se nad touto odpovědí zamyslíme podrobněji, tak zjistíme, že možná většina lidí nemluví úplnou pravdu. Možná o tom, ani nevědí a opravdu si myslí, že je pro ně nejdůležitější čas.

Proč je čas, pro nás tak moc důležitý?

Vše si umíme spočítat a víme kolik, čeho máme. Jen čas umíme měřit, ale nevíme, kolik ho doopravdy máme. Nikdo neví, kolik mu bylo přisouzeno času. Nikdo nemůže vědět, jak dlouho zde bude. Proto lidé na otázku, co je nejdůležitější na světě, odpovídají čas.

K čemu potřebujeme čas?

Jak chcete naložit se svým časem? Co byste chtěli dělat, kdyby peníze nebyly problém a mohli jste dělat cokoliv? Zůstávali byste dál, ve své současné situaci a na současném místě nebo byste chtěli dělat něco jiného, na jiném místě?

Zkuste popřemýšlet, zda stále na otázku, co je nejdůležitější na světě, odpovídáte čas.

Proč, pokládám stále takové otázky? Proč, si myslím, že většina lidí nemluví pravdu, když tvrdí, že je pro ně nejdůležitější věcí na světě čas?

Jak je to s penězi?

V dnešní době se nemůžeme bez peněz téměř obejít. Pokud nechceme žít někde v přírodě, v jeskyni, tak peníze potřebujeme. Možná, pokud se rozhodneme žít, v přírodě, v jeskyni, tak s největší pravděpodobností, také budeme potřebovat určitý objem peněz.

Pravdou je, že pro většinu lidí se stal život jen honbou za penězi. Peníze samy o sobě nezajistí pohodlný život, ale můžeme je vyměnit, za věci, které nám život dokážou velmi zpříjemnit.

Toužíme mít novou televizi, nový nábytek, nové auto, krásný dům, super dovolenou, všechny ty „hračky“ a vymoženosti, které nám současný život nabízí. Peníze jsou prostředek směny, a tak když jich máme dostatek, tak všechny tyto věci můžeme mít.

Většina lidí smění své peníze za věci, které chtějí teď hned. Místo toho, aby se zaměřili na věci, které chtějí nejvíce.

Kde vezmeme peníze?

Peníze nejsou ničím zázračným. Peníze jsou jen prostředek směny. Peníze se mění za věci, po kterých toužíme. Co dáme na oplátku, abychom mohli vůbec peníze dostat?

Měníme peníze za svůj čas!

Téměř celý život lidé odcházejí do zaměstnání, aby získali peníze. Jsou ochotní vyměnit svůj život za peníze. Každý má svou cenu, proto je také hodnota života každého člověka jiná. Každý určí za jakou cenu je ochoten prodat svůj život.

Co je nejdůležitější na světě? Stále je vaše odpověď čas?

Jak nakládáte se svým časem?

Jak zachránit svůj čas? Jde to dělat i jinak?

Ti nejbohatší lidé na světě hledají a budují obchodní sítě, všichni ostatní hledají práci.Robert T. Kiyosaki

Nevkládejte svůj čas do zaměstnání. Vložte svůj čas do budování vlastní obchodní sítě.

Při budování sítě využíváte čas někoho jiného ve svůj prospěch. Den má 24 hodin, ale pokud bude vaše síť dostatečně velká, můžete tento čas navýšit. Váš byznys poroste rychlostí, která je přímo úměrná velikosti vaší sítě.

Budete budovat svou obchodní sít nebo se budete dále držet zaměstnání a měnit svůj drahocenný čas za peníze?

Co je nejdůležitější na světě? Stále odpovídáte čas? Jak využíváte svůj čas?

Mohu vám pomoci vybudovat obchodní síť, která vám zajistí časovou svobodu i finanční svobodu.

Jestliže vás článek zaujal, sdílejte jej prostřednictvím sociálních sítí.

Přepošlete článek svým známým.

Vezměte si ode mě dárek, který jsem pro vás připravil.

Bookmark the permalink.