Kdy je nejlepší začít dělat síťový marketing

Toto je otázka, kterou slýchám velmi často. Musel jsem si ji také položit a najít odpověď. Tato otázka není důležitá jen pro síťový marketing, ale pro jakoukoliv činnost, kterou chceme vykonávat. Prošel jsem spousty odpovědí a myslím, že jsem, pro sebe, našel tu správnou. Pro někoho jiného může být správná jiná odpověď. Pojďme se tedy podívat na tu mou. Snad vám pomůže najít správnou pro vás.

Kdy je nejlepší začít dělat síťový marketing

Správná odpověď na otázku kdy začít je “TEĎ”. Pokud odpověď zní jinak, tak jsme našli jenom výmluvy pro odložení a zamaskování strachu. Proč otálet a na co čekat?

Že to neumíme? Pokud začátek odložíme, o rok, o pět let stále nebudeme umět co je potřeba k úspěchu. Pokud začneme hned teď, tak se začneme hned taky učit a za rok bude naše pozice mnohem lepší. Nebude lepší okolnostmi, ale naším přičiněním. Máme možnost rozhodnout, jak budeme dále pokračovat. Nemusíme se nechat vláčet dál a dál s tím, že to nějak dopadne.

Jsme mladí, staří, nemocní, malí, velcí, nejsme dost výřeční, chytří, atraktivní a můžeme najít spousty dalších a dalších důvodů proč nezačít. Kdo nám toto všechno řekl a kdo si to nás myslí? Jenom my sami. Jsou to naše předsudky. Zbavme se jich a můžeme začít.

Musím také vědět, co chci a jak moc to chci. Chci sedět den co den u večerních zpráv poslouchat, co zase politici udělali špatně?  Na druhý den to můžu také krásně komentovat v zaměstnání kolegům, jak je to špatné a KDYBYCH tam byl já, tak BYCH to určitě udělal lépe. Ne, ne, to já nechci.

Mám šanci něco změnit a dělat to jinak. Tak ji využiji. Možná se mě budou všichni smát, klepat si na čelo jaký jsem blázen. Možná to nevyjde, ale mohu říct “já, jsem to aspoň zkusil”.

Předchozí odstavce neplatí jen pro síťový marketing, ale také pro všechny ostatní činnosti. Na trhu působí spousty firem, snad ve všech možných oborech, a stále vznikají nové. Najít skulinu v trhu s něčím co nenabízí, neprodává nebo nevyrábí někdo jiný je stále těžší, a přesto stále vznikají nové firmy. Proč, lidé vůbec začínají něco dělat, když už všechno je, jak se chtějí rovnat těm velkým firmám, co ovládají trh?

Tito lidé věří, že dokáží nabídnout něco víc a udělat něco lépe než ostatní. Ti kdo mají, tuto víru uspějí. Nezáleží na tom, že nezačali včera nebo před 10 lety. Oni začnou teď a uspějí. Můžete začít také za rok, ale když se vám nezdály podmínky dnes, nebudou se vám určitě zdát ani za rok.

Jestliže vás článek zaujal, sdílejte jej prostřednictvím sociálních sítí.

Pošlete jej svým známým.

Napište do komentářů svůj názor.

Zaregistrujte se pro získávání novinek z těchto stránek.

 

Bookmark the permalink.