5 jednoduchých činností, které skvěle nastartují váš den

5cinnostiStalo se vám už někdy, že jste měli na den naplánováno spoustu věcí, ale nic jste nestihli? Na konci dne se ohlídnete a nevidíte žádný pokrok vpřed? Není naškodu, jednou za čas jenom celý den odpočívat a meditovat, ale nesmí to být příliš často. Zvyšte svou produktivitu během dne. Stačí ráno udělat několik čínností, které správně nastaví vaše tělo, i vaši mysl.

5 jednoduchých činností, které skvěle nastartují váš den

1. Vstaňte brzy

Již více neprotahujte ranní vstávání a vstaňte ihned po probuzení. Nikomu se ráno nechce z vyhřáté postele, zvlášť když nemusí, ale tady může být hlavní rozdíl mezi vaším úspěchem a neúspěchem.

Vstávejte dříve, stihnete během dne více věcí. Já vím, je to těžké, když vstáváte už v pět na šichtu. Zkuste, ale vstát alespoň o deset minut dříve. Získáte prostor, pro několik činností, které mohou skvěle nastartovat váš den.

2. Napijte se vody

Tělo je po noci dehydrované a potřebuje doplnit vodu. Jedna sklenice vody, vám pomůže se zbavit únavy a doplnit tekutiny, které jste během noci ztratily.

Tělo je z velké části tvořeno vodou, proto je velmi důležité přijmout pravidelně tekutiny, pro obnovu vody v organismu.

Káva po ránu příliš tekutin do těla nedodá a kofein stymuluje tělo k vyššímu výkonu jenom velmi krátkou dobu.

3. Zacvičte si

Máte chvilinku na cvičení? Tak ji využijte a spoň několik málo minut se protáhněte. V těle se rozproudí krev a zažene poslední zbytky únavy.

Není potřeba podávat olympijské výkony. Stačí jenom několik kliků nebo dřepů nebo se jenom pořádně protáhout, ať se uvolní a prokrví všechny svaly v těle.

4. Meditujte

Nalaďte své tělo na pozitivitu a dopřejte mu trochu meditace. Opakujte toto i během dne, vždy se vám doplní síly. Běh života se na chvíli zastaví.

Promluvte si s tím člověk v zrcadle. Popřejte mu hodně štěstí do nadcházejícího dne. Pochvalte ho, vypadá prostě skvěle a dokáže dnes velké věci.

5. Naplánujte den

Je váš den jeden velký chaos? Tak si vezměte papír a tužku a napište si vše, co byste dnes měli zvládnout. Pomůže vám to, na nic důležitého nezapomenout. Taky si můžete poskládat jednotlivé činnosti tak, abyste byli co nejefektivnější.

Jenom malou změnou svých návyků, můžete dosáhnout velkou změnu svého života.

Naučte se zkoušet nové vzorce chování a postupem času budete dosahovat mnohem lepších výsledků ve všech oblastech života.

Přidejte si mé stránky mezi oblíbené na Facebooku a dostávejte informace, pro váš úspěch jako první.

Přečtěte si ebook, který jsem, pro vás připravil.

Opusťte svou komfortní zónu, připojte se k mému týmu.

Byl článek přínosný, tak jej, prosím, sdílejte pomocí sociálních sítí. Podělte se v komentářích s ostatními o své zkušenosti

Bookmark the permalink.
Javorsky napsal:

Zaujimave podnety. Rano vyzkusam