4 kritické chyby, při budování mlm, pomocí Facebooku

chyby facebookVyužít k budování mlm Facebook a ulehčit si práci, je velmi lákavá myšlenka. Spousty lidí se k této myšlence obracejí a zkoušejí uspět online z domova. Velká část, skoro všichni, po nějaké době zjistí, že uspět online, není zase tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Po několika nezdařilých pokusech se většina vzdá. Přitom, pokud se vám podaří vyhnout několika chybám, které se stále opakují dokola, tak naděje na úspěch je poměrně vysoká. Vyhněte se, při budování mlm na FB, těmto chybám.

4 kritické chyby, při budování mlm, pomocí Facebooku

1. Profil plný odkazů

Když se podívám na profil některých snaživců. Tak vidím jenom odkazy na registrační stránky různých systémů na přivýdělek, nebo affiliate odkazy na různé kampaně.

Tito lidé nejsou pro nikoho zajímaví. Takový profil si nikdo dlouhodobě nebude prohlížet. Hned je poznat, že daný člověk zkouší cokoliv a není v ničem profesionál. Daný profil byl zřízen pouze za účelem získat nové lidi, a na nich vydělat.

Může to fungovat, ale je potřeba mít mezi přáteli tisíce lidí, ale povětšinou tyto profily mají desítky, možná něco přes sto přátel. Kdo by si také přidával dobrovolně mezi přátele někoho, kdo jej denně bombarduje reklamou.

2. Místo, kde najít schopné lidi

Facebook je plný skupin zaměřených na práci online, přivýdělek online, mlm online. Tyto stránky slouží povětšinou jenom k zvěřejnění nabídek na spolupráci. Není na nich vidět žádná jiná aktivita. Lidé nekomentují příspěvky, nedávají like příspěvkům.

Jací lidé tyto skupiny navštěvují. Pokud jsem úspěšný v jednom mlm, tak nemám potřebu vyhledávat mlm další. Pokud se vám pomocí těchto skupin podaří najít lidi, tak povětšinou nebudou ti správní, pro váš úspěšný byznys.

3. Hromadné zprávy

Občas mě přijde zpráva, která nabízí skvělý přivýdělek a s ní registrační odkaz. Tyto zprávy ignoruji a dělají to tak i jiní. Takových zpráv jsou potřeba poslat tisíce a to vás dříve FB zablokuje.

Lidé nechtějí klikat na registrační odkazy od někoho úplně cizího. Čelíte podezření, že odkaz obsahuje vir.

4. Facebook jako jediný nástroj

Vybudovat fungující mlm, jenom pomocí online metod, je velmi lákavá myšlenka. Hodně lidí se k  ní obrací, aby se vyhli překážkám, které offline budování podnikání představuje.

Pravdou je, že sociální sítě a internet jsou skvělou pomůckou pro budování mlm, ale drtivá většina mlm systémů je a ještě dlouho bude offline podnikání, které využívá výhod online prostředí.

Pokud máte problémy, kterým se chcete pomocí FB vyhnout, tak se vám to nepodaří, protože tyto problémy se projeví i online. Strach z odmítutí, strach z úspěchu, na tyto překážky narazíte také na FB.

– Buďte živý člověk a ne jen hromada neosobních odkazů.

– Nepřetahujte lidi z jiných mlm a nesnažte se získat lidi za jakoukoliv cenu, jenom abyste měli pěkný počet lidí ve skupině, stejně nic nebudou dělat a kupovat.

– Nerozesílejte hromadné zprávy, je to ztráta času a jenom spousty lidí obtěžujete a naštvete.

– Nespoléhejte se na FB jako na spasení vašeho podnikání.

– Chceteli vydělávat velké peníze pomocí mlm, tak FB nemůže být jedinným prostředkem.

Byl, pro vás, článek přínosný? Tak jej prosím, sdílejte se svými přáteli.

Připojte se, k mému týmu. Mohu vám pomoci, vybudovat trvalý příjem.

Bookmark the permalink.