3 způsoby jak vydělat peníze

3 způsoby jak vydělat penízeVětšina lidí má hodně peněz a málo času nebo hodně času a málo peněz. Kombinace obojího je velmi vzácná. Čím to je, že někteří lidé dokáží získat peníze i čas? Jsou snad tito lidé něčím lepší, jsou chytřejší než ostatní? Hlavní důvod je jinde. Znají a praktikují jedno tajemství, které většina lidí nezná nebo se jím neřídí. Pojďme se na to, jak vydělat peníze, podívat zblízka.

Na jedné straně jsou lidé, kteří stráví celý svůj život, tím že se snaží pracovat víc a víc. Pracují pro šéfa, který se jim nelíbí, dělají práci, která se jim nelíbí, pracují tvrdě dokonce ve svém volném čase. Stále se jim nedaří vydělat dostatek peněz. Přitom by stačilo, aby se místo na peníze zaměřily na jiný druh příjmu.

Na druhé straně jsou lidé, kteří jsou bohatí. Mají zdánlivě všechno peníze i dostatek volného času. Po většinu času se zabývají jen tím, co je baví. Obvykle mají trvalý zdroj příjmů, který jim platí jejich životní styl, aniž by museli jít do práce.

Takže, kde je rozdíl?

Skutečné tajemství, jak vydělat peníze, je že bohatí nemají jen jeden druh příjmů. Mají několik druhů příjmů a tyto kombinují. Všechno je o tom kam, soustřeďujete svůj čas a úsilí.

3 způsoby jak vydělat peníze

1. způsob jak vydělat peníze

Stálý příjem. Tímto druhem příjmu je výplata. Dostanete zaplaceno, pokud pracujete. Pokud nepracujete, přestane vám zaměstnavatel dávat peníze. I když máte dobré místo a dobře placenou funkci dostanete peníze, jen pokud pracujete.

Tento druh příjmu je ve skutečnosti nejméně bezpečný, protože vaše příjmy nemáte pod kontrolou. Společnost se může kdykoliv zbavit všech zaměstnanců, takže v dané chvíli nemáte žádný zdroj příjmů.

Bohatý člověk se nikdy nesmíří s takovým nedostatkem kontroly.

Zde jsou zpravidla lidé, kteří nemají ani peníze ani čas.

2. způsob jak vydělat peníze

Dalším zdrojem příjmů je práce na smlouvu nebo na volné noze. Dostanete zaplaceno, pokud dokončíte práci pro klienta. Je to dobrý způsob jak vydělat peníze, ale je nutné mít mnoho různých klientů, aby se dalo získat dobré živobytí. Tento příjem mají většinou OSVČ (osoba samostatně výdělečně činná).

Zde se dají již najít lidé, kteří mají peníze, ale zřídka kdy mají volný čas.

3. způsob jak vydělat peníze

Reziduální příjem. Trvalý pasivní příjem je nejmocnější z 3 druhů příjmů. To znamená, že jej budete dostávat dlouho poté, co se přestanete dané činnosti věnovat. To vám umožní výrazně navýšit volný čas nebo se můžete zaměřit na zvýšení svého příjmu. Nejlepší je obojí!

Příkladem pasivního příjmu jsou tržby za knihy, autorské poplatky, zisk z nájmu, nebo zisky z provozu vlastního podniku. Vypadá to, že pasivní příjem, je mimo dosah většiny lidí, pokud nemají super talent napsat nejprodávanější knihu, investovat do nemovitostí nebo najmout zaměstnance.

Ovšem opak je pravdou. Existuje jedna (možná je jich víc, ale o jedné vím, že funguje) legitimní cesta jak získat trvalý pasivní příjem.

Multi level marketing nabízí možnost vybudovat si svůj trvalý pasivní příjem. Nejlepší na tom je, že od začátku pracujete v existujícím týmu lidí, kteří jsou v tomto oboru úspěšní. Ihned se můžete od nich začít učit. Už víte jak vydělat peníze?

Poučte se od bohatých a vytvořte mix několika druhů příjmů.

3 způsoby jak vydělat peníze

Jestliže vás článek zaujal, sdílejte jej prostřednictvím sociálních sítí.

Pošlete jej svým známým.

Napište do komentářů svůj názor.

Zaregistrujte se pro získávání novinek z těchto stránek.

 

Bookmark the permalink.

Pasivní příjem neexistuje, pro vše je potřeba vyvinout nemalé úsilí.