19 známek, že je úspěch součástí vašeho života

19-znamek-úspěchVšichni se ženou za úspěchem. Úspěch se stal něčím, co všichni chtějí, ale jenom málo kdo jej dosáhne. Ti co na něj nedosáhnou se necítí zrovna nejlépe. Možná i tito lidé již úspěšní jsou, jenom to neví. Jejich situace se jim nezdá jako úspěšná. Podívejte se na 19 známek úspěchu. Možná nejsou součástí vašeho života všechny, ale několik jich vás životem určitě provází.

19 známek, že je úspěch součástí vašeho života

1. Vaše vztahy se zlepšily

Člověk je společenský tvor a vztahy jsou pro něj velmi důležité. Pokud pozorujete, že se mění vaše vztahy k lepšímu, tak jste na dobré cestě vzhůru. Zapracujte na vylepšení vztahů v rodině, s přáteli, v zaměstnání. Změnou vztahů se změní hodně věcí ve vašem okolí.

2. Nebojíte se požádat o pomoc

Požádat o pomoc je velmi těžká věc. Přiznat, že něco nevíte. Potlačit své ego a cítit se možná trochu hloupě, to chce velkou sílu. Většina lidí hraje jenom na sebe a žádost o pomoc se moc nenosí. Přesto žádost o pomoc vám může ušetřit mnoho času a trápení. Mnohem rychleji se pohybujete vpřed. Úspěšní žádají o pomoc a mají své poradce, kteří jim pomohou.

3. Vaše standarty se zvýšily

Již vás neuspokojí jen ledabyle odvedená práce, jen aby byla hotová. Toto může dělat někdo jiný, ale u sebe toto neradi vidíte. Nehledáte zboží v obchodech jen podle ceny, ale je pro vás hodně důležité kvalita nabízeného zboží, i když to znamená sáhnout hlouběji do kapsy. Snažíte se vylepšit vztahy jak v rodině, tak mezi vašimi přáteli a vyhledáváte společnost lidí, kteří si jen nestěžují.

4. Neděláte věcí, které vám nedávají smysl

Přemýšlíte nad věcmi, které děláte, již neplujete jenom setrvačností s proudem. Od věcí, které vám nedávají smysl a nikam vás neposunují se začínáte vzdalovat a je pro ně ve vašem životě čím dál míň prostoru. I když to může znamenat přetrhání mnohaletých vazeb na lidi z různých etap vašeho života.

5. Umíte se ocenit

Znáte své schopnosti a své dovednosti. Podle toho také dokážete určit svou hodnotu a váš přínos pro společnost. Neděláte práci jenom proto, že ji umíte. Oslavíte své úspěchy, kterých jste si dobře vědomi, místo toho abyste se jenom patlali ve svých nezdarech. I když vás nikdo druhý neocení, tak vy jste si svých úspěchů a své hodnoty vědomi.

6. Přijal jste své nezdary

Vaše selhání jsou součástí vašeho růstu a jste schopen se z nich poučit. Nelpíte na porážkách, které by vás zbytečně stahovali ke dnu. Každý svůj neúspěch vyhodnotíte a jdete stále dál s vědomím, že jste silnější. Ať si naplánujete cestu sebe líp, tak nezdary a objížďky prostě přijdou. Není proč, se zbytečně odsuzovat kvůli jednomu nezdaru.

7. Využíváte vzdělávací systém

K růstu je potřeba vzdělání. Vy tohoto vzdělání využíváte, jak nejlépe to jde. Bez vzdělání není pokroku. Úspěšní lidé jsou součástí skupin, které jim pomáhají získat vědomosti. Je přece lepší se poučit z cizích bych, než si všechny chyby vyzkoušet na vlastní kůži.

8. Nestěžujete si

Dostali jste v práci, i životě, naloženo více úkolů, než druzí a vy si přesto nestěžujete a jdete si dál za svými cíli. Víte, že stěžování vás nikam neposune a ani u nikoho nevzbudí soucit. Jenom vás, stejně, potom všichni pomluví. Stěžování jenom zabírá zbytečně čas a nikdy nikomu z dlouhodobého hlediska nepomohlo.

9. Oslavujete úspěchy druhých

Nezávidíte a jste schopni ocenit úspěchy druhých lidí. Jejich úspěch není pro vás jenom hříčkou štěstěny, ale víte, že za ním stojí velmi těžká práce, která mnohdy není příliš vidět. Víte, že když odvedete také tuto práci, tak svého úspěchu dosáhnete také. Když to dokázali druzí, tak to můžete dokázat i vy.

10. Máte talent

Objevili jste své silné stránky. Věříte, že něco dokážete a máte něco, co někdo jiný nemá. Víte jak tyto své silné stránky uplatnit a jak je plně využít, jak ve váš prospěch, tak ve prospěch vašeho okolí. Všímá si toho již i vaše okolí a lidé se na vás obracejí s radou o pomoc.

11. Těšíte se z toho, co přijde

Každý nadcházející den je výzvou. Vidíte svou budoucnost jako skvělé místo pro život. Těšíte se, že dosáhnete něco velkého. Nežijete v obavách z toho, co přijde, co vás může na vaší pouti zaskočit. Vaše budoucnost nejsou jenom zklamání a krachy, ale fantastický život dle vašich nejlepších snů.

12. Vaše sny se staly skutečností

Sepsaly jste si své sny a ty se začínají měnit ve skutečnost. Ať jsou vaše sny jakékoliv. Může to být něco materiálního nebo duchovního, ale vždy je sen něco, co vás naplňuje a při myšlenkách na sny se vám rozbuší srdce. Jste hrdí, že se vaše sny staly skutečností. Jste hrdí, že jste je dokázali získat.

13. Umíte se vcítit do druhých

Umíte se na věci dívat očima druhých lidí, tím se vám daří předcházet často zbytečným konfliktům. Díky této vlastnosti si dokážete získat sympatie vašeho okolí. Také vám vcítění pomáhá mnohem lépe chápat potřeby druhých lidí a také je dokážete lépe naplňovat.

14. Odmítáte být obětí

Opustila vás už snaha svádět své nezdary na druhé, na okolnosti, na prostředí. Víte, že máte svůj život pevně v rukou a záleží jenom na vás jestli dokážete daných podmínek využít k růstu, nebo se necháte srazit k zemi. Když přišli krize, tak si poražení stěžovali a upadali v beznaděj. V tu samou chvíli vítězové zvýšili své úsilí, aby byli připravení, až krize odezní.

15. Nezajímá vás, co si o vás myslí druzí

Pevně si stojíte za vlastní cestou, kterou jste se vydali a příliš vás nezajímají narážky okolí. Nehledáte schválení, pro své kroky na internetových diskuzích a je vám jedno, co si o vašem počínání píšou na různých fórech. Děláte rozhodnutí na základě svých informací a zkušeností a názor lidí, kteří jenom kritizují a poučují vás už neovlivňuje. Vzdali jste všechny snahy tyto lidi přesvědčovat o správnosti svého jednání.

16. Hledáte lepší stránky

Na každém se snažíte najít pozitivní vlastnosti. Zjistili jste, že když o druhých uvažujete pozitivně, tak i jejich odezva je povětšinou pozitivní. I nepříjemné úkoly se s trochou pozitivity plní mnohem lépe. Někdy je velmi těžké najít pozitivní stránky, ale přesto se o to stále, a stále pokoušíte.

17. Neřešíte věci, které nemůžete změnit

Zabývání se věcmi, které nemůžete ovlivnit, jste již přenechali jiným. Už vám nedokáže vzít spoustu drahocenného času nějaký problém, který řeší politici a vy nemůžete ovlivnit jeho výsledek. Je spousta lidí, kteří se tím zabývají, tak jim to rádi přenecháte a budete se věnovat raději činnosti, která vás může posunout vpřed.

18. Měníte věci, které změnit můžete

Místo marnění času řešením problémů, na které nemáte žádný vliv, se zabýváte problémy, které můžete ovlivnit a bylo by škoda, kdybyste to neudělali. Pomůžete někomu ve svém okolí, nebo změníte své chování, což může změnit váš život k lepšímu.

19. Jste spokojení

Můžete plnit plno věcí a snažit se vejít do mnoha standardů, ale víte, že nejdůležitější je být spokojený. Baví vás vaše práce,  máte skvělé vztahy s rodinou a přáteli, jste spokojení se svým materiálním zabezpečením, našli jste smysl vašeho života, tak v tom případě jste úspěšní a nemusíte se, již za ničím honit. Patříte mezi šťastné lidi, kteří si jsou vědomi své hodnoty. Takových lidí mnoho není a patříte velmi úzkou skupinu.  Gratuluji

Mám vás rád a věřím, ve váš úspěch.

Toužíte vykročit na cestu úspěchu? Mohu vám pomoci.

Bookmark the permalink.